Knihy
E-knihy

Spáľte tuky správnym jedlom!

Vydavateľstvo
Computer Press, 2010

Táto kniha bude definitívnym vyriešením vášho problému s nadváhou. Poskytne vám návod, ako svoje telo naučiť intenzívne spaľovať tuky a neukladať ich tam, kde to nie je žiaduce...

Čítaj viac

10,40 €

Bežná cena Bežne 10,95 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Táto kniha bude definitívnym vyriešením vášho problému s nadváhou. Poskytne vám návod, ako svoje telo naučiť intenzívne spaľovať tuky a neukladať ich tam, kde to nie je žiaduce. Vďaka zmene jedálnička počas približne štyroch týždňov si vo svojom organizme „vychováte“ enzýmy, ktoré budú účinne spaľovať tuky a umožnia vám zostať navždy štíhlymi aj bez hladovania. Na naštartovanie tohto procesu pre vás autor zostavil zdravé menu, ktoré nájdete v tejto knihe spolu s množstvom vynikajúcich receptov, a tiež aj odporúčania, ktoré potravinové doplnky na podporu štíhlej línie sú pre vás vhodné. Samozrejmosťou je aj zrozumiteľné vysvetlenie, prečo je táto jednoduchá zmena stravovania taká účinná. Autor je aktívnym športovcom, k zmene stravy pridal aj tipy pre spevnenie svalstva.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Spáľte tuky správnym jedlom! - Ulrich Strunz
Katharinin kód - Jorn Lier Horst
21,41 €
Ušetríte 2,49 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
184
Hmotnosť
480 g
Rok vydania
2010
Naše katalógové číslo
82645
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Computer Press
Rozmer
167×225 mm
ISBN
9788025128299
Vekové odporúčanie
15+

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

4 hodnotenia

2
2
0
0
0

Iveta
9.4.2010
dobré návody
Dobré návody, profesionálne vysvetlenie spôsobu schudnutia so správnym jedlom a nenáročným cvičením. Autor nesľubuje nemožné,výsledky sú prekvapivé, ale chce to zmeniť svoj metabolizmus.
Odporúčam a netreba sa báť množstva odborných výrazov.
Čítaj viac

Renomované knižné nakladateľstvo počítačovej literatúry a titulov z oblasti digitálnej fotografie s tradíciou od roku 1994 je dominantným lídrom na trhu v odboroch počítačovej literatúry a digitálnej fotografie. V súčasnej dobe ponúka viac ako 1400 knižných titulov, ktoré pokrývajú kompletné spektrum počítačovej problematiky od začínajúcich užívateľov až po knihy pre IT profesionálov.

Nakladateľstvo svojou ponukou pohotovo reaguje na vývoj v oblasti IT a prichádza tak na trh s titulmi venovanými najnovším verziám produktov a najžiadanejších technológií. Nakladateľstvo Computer Press spolupracuje nielen s renomovanými českými autormi, ale aj s najväčšími zahraničnými vydavateľmi. Cieľom nakladateľstva je aj naďalej prinášať kvalitné, užitočné a moderné knihy a učebnice pre široké spektrum profesií a domácich užívateľov, reagujúce na najnovšie trendy v oblasti informačných technológií, digitálnej fotografie a príbuzných odborov. Nájdete tu tituly, ako 1001 tipov a trikov pro PHP, Jak myslí Steve Jobs či Joomla.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Spáľte tuky správnym jedlom! - Ulrich Strunz
Katharinin kód - Jorn Lier Horst
21,41 €
Ušetríte 2,49 €