Knihy
E-knihy

Analýza podniku v rukou manažera

33 nejpoužívanějších metod strategického řízení

CPRESS, 2010
Vydavateľstvo
CPRESS, 2010

Titul je určen pro manažery především veřejné správy, ale i studenty vysokých škol ekonomického a manažerského zaměření. Poskytne jim přehled nejpoužívanějších analytických nástrojů...

Čítaj viac

15,73 €

Bežná cena Bežne 16,56 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Titul je určen pro manažery především veřejné správy, ale i studenty vysokých škol ekonomického a manažerského zaměření. Poskytne jim přehled nejpoužívanějších analytických nástrojů.

Dozvíte se:

- co je strategické řízení,
- jak probíhá správné strategické plánování,
- v čem spočívá metoda balanced scorecard a jak ji implementovat,
- proč je řízení rizik součástí strategického řízení,
- jak pracovat s nástroji vnější strategické analýzy, jako jsou PESTLE analýza, metoda scénářů, metoda delfská, analýza konkurence v odvětví – Porterův model, analýza zainteresovaných stran, participativní metody, panel expertů atd.,
- kdy a jak využít nástroje vnitřní strategické analýzy, mezi které patří metody pro tvorbu námětů, metody pro analýzu problémů, benchmarking, GAP analýza, analýzy rizik, sebehodnocení výkonnosti organizace, procesní analýza, nákladově výstupové analýzy atd.,
- čím je charakterizována SWOT analýza a proč funguje jako integrující nástroj.

Součástí publikace je CD, kde najdete užitečné softwarové nástroje Katalog rizik i SWOT analýzu, které vám ušetří práci při strategickém plánování.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Príloha
CD
Rozmer
167×225 mm
ISBN
9788025126219
Naše katalógové číslo
80272
Počet strán
336
Hmotnosť
750 g
Rok vydania
2010
Väzba
pevná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
CPRESS

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,5 / 5

2 hodnotenia

1
1
0
0
0

Rad35
14.2.2010
Opravdu dobrá
Kdo se zabývá touto problematiku, tak musí být velice spokojený. je to ucelený pohled na strategické řízení a především na analyzování. Sehnat něco o analýze a analyzování je i přes současné interaktivní možnosti docela problém. Tato kniha je super a programy, které jsou její součástí taktéž.
Čítaj viac

Nakladateľstvo CPress pružne reaguje na vzrastajúcu popularitu odborov v oblasti odbornej a populárno-náučnej literatúry. Systematicky tak rozširuje svoju knižnú ponuku v oblasti - knižky pre najmenších, cestovanie, história a military, hobby, auto-moto, zdravie a životný štýl, príroda a záhrada, umenie a kultúra a technika a veda.

Novým knižným odborom, ktorý si už pevne vydobyl svoje miesto v nakladateľstve CPress, sú kuchárky pre dospelých, ale aj pre deti.

Knižnou perlou je unikátna edícia Múzeum v knihe, ktorá priniesla na český, ale aj slovenský trh úplne originálne spracovanie kníh s vloženými kópiami dobových dokumentov a historických materiálov. Výbornou obsahovou a grafickou kvalitou kníh potvrdzuje edícia Múzeum v knihe získané ocenenia za najkrajšie knihy na popredných knižných veľtrhoch z posledných rokov.

Čítaj viac

„Ak sme po prečítaní knihy len takí, akí sme boli predtým, buď sme zlí čitatelia, alebo kniha nebola umeleckým dielom.“

Zora Jesenská