Knihy
E-knihy
13,77 €

Bežná cena Bežne 14,49 €

Ušetríte 5%

Posielame do šiestich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Známí vysokoškolští pedagogové ve spolupráci s americkým odborníkem na problematiku vedení lidí představují jedinečnou koncepci versatilního vedení, která zdůrazňuje nutnost osvojit si soubor zdánlivě protikladných, avšak doplňujících se manažerských dovedností a jejich přiměřeného a vyváženého uplatňování v praxi. Kniha nabízí postupy, jak se vyvarovat jednostranného používání silných stránek vůdčích osobností na úkor jejich protipólů (direktivní versus "měkké" vedení, zaměření na úkoly versus zaměření na vztahy) s cílem dosáhnout co nejvyšší efektivnosti při vedení lidí. Vychází s přispěním Škoda Auto VŠ.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Versatilní vedení - Eva Jarošová, Robert B. Kaiser, Karel Pavlica
Labyrint pohybu - Renata Červenková, Pavel Kolář, Radek Petříček (ilustrácie)
23,96 €
Ušetríte 2,52 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
192
Hmotnosť
390 g
Rok vydania
2010
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Management Press
Rozmer
165×235 mm
ISBN
9788072612086
Naše katalógové číslo
79342

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Management Press vydáva zásadné monografie domácich autorov a predstaviteľov svetového manažmentu a iné odborné publikácie vrátane učebníc, ktoré nachádzajú svoje využitie v rôznych formách manažérskej prípravy, v špecializovaných kurzoch a pri vysokoškolskej výučbe, hlavne na ekonomických fakultách.

V ponuke vydavateľstva nájdete tiež tematické publikácie určené hlavne pracovníkom podnikových vedení i samostatným podnikateľom, ktoré im pomáhajú orientovať sa v kľúčových otázkach a v jednotlivých funkčných oblastiach podnikateľskej a manažérskej praxe (napr. marketing, reklama, predaj, financie, výroba, personalistika a pod.) Okrem týchto publikácií tiež príručky podporujúce rozvoj špecifických manažérskych zručností. Tie nachádzajú výborné uplatnenie aj vo vzdelávacích programoch pre širšiu verejnosť (komunikačné zručnosti, rétorika, vyjednávanie, koučovanie, budovanie tímov a pod.), vyhľadávajú ich tiež ľudia, ktorí sa snažia o rozvoj vlastnej osobnosti a svoj profesionálny rast samostatne.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Versatilní vedení - Eva Jarošová, Robert B. Kaiser, Karel Pavlica
Labyrint pohybu - Renata Červenková, Pavel Kolář, Radek Petříček (ilustrácie)
23,96 €
Ušetríte 2,52 €

„Ak sme po prečítaní knihy len takí, akí sme boli predtým, buď sme zlí čitatelia, alebo kniha nebola umeleckým dielom.“

Zora Jesenská