Knihy
E-knihy

Lexikón rybárstva

Aktuell, 2009
Vydavateľstvo
Aktuell, 2009

Rozsiahla publikácia je vyváženým reprezentatívnym dielom a pre všetkých záujemcov o lov rýb a rybárstvo aj nenahraditeľnou príručkou. Športoví rybári a milovníci rýb, rovnako ako ochrancovia vôd a prírody, študenti a učitelia...

Čítaj viac

56,05 €

Bežná cena Bežne 59,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

56,05 €

Viac o knihe

Rozsiahla publikácia je vyváženým reprezentatívnym dielom a pre všetkých záujemcov o lov rýb a rybárstvo aj nenahraditeľnou príručkou.
Športoví rybári a milovníci rýb, rovnako ako ochrancovia vôd a prírody, študenti a učitelia, ale i ďalšia odborná verejnosť nájde v knihe mnohé cenné informácie z tejto oblasti. Okrem základných pojmov z rybárskej biológie obsahuje flóru a faunu tokov, riek, jazier a morí, ochranu prírody a ekológiu, ochranu zvierat, európske druhy rýb, ale aj dôležité morské ryby, ako aj rôzne známe rybie čeľade zo sladkých i slaných vôd celého sveta i poznatky z vedeckých výskumov.
Kniha vysvetľuje rôzne techniky a metódy športového rybolovu, opisuje materiály, účinné návnady a nezvyčajné montáže. Informuje o profesionálnom rybárstve, jeho histórii, o rybích chorobách a rybích škodcoch, o rybárskom a vodnom práve, o zväzoch rybárova chovateľov rýb, o spravovaní rybníkov, ale i o zvykoch a poverách. Takmer 13 000 abecedne zoradených hesiel dopĺňa okolo 800 farebných fotografií, ilustrácií a grafík.
Nepostrádateľná príručka je unikátnym dielom z oblasti rybárstva
Čítaj viac
Kúpte spolu
Lexikón rybárstva - Ronald Bachfischer, Gerhard K.F. Stinglwagner
Venuša zo zátoky - Dominik Dán
67,21 €
Ušetríte 5,74 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
583
Hmotnosť
2280 g
Rok vydania
2009
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Aktuell
Rozmer
200×265 mm
ISBN
9788089153411
Naše katalógové číslo
77394

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Lexikón rybárstva - Ronald Bachfischer, Gerhard K.F. Stinglwagner
Venuša zo zátoky - Dominik Dán
67,21 €
Ušetríte 5,74 €

„Kvety a knihy sú pre mnohých práve tak nevyhnutné, ako denný chlieb.“

Honoré de Balzac