Knihy
E-knihy

Duchovné posolstvo

Vydavateľstvo
Eko-konzult, 2009

S radosťou v srdci nám prekladateľ knihy ponúka duchovné posolstvo channelingu prostrednícvom autorky Pamely Skribbe. Táto kniha, ktorá obsahuje slová hlbokej lásky a múdrosti, má okrem toho i priamy vplyv na vedomie....

Čítaj viac

12,35 €

Bežná cena Bežne 13,00 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

S radosťou v srdci nám prekladateľ knihy ponúka duchovné posolstvo channelingu prostrednícvom autorky Pamely Skribbe. Táto kniha, ktorá obsahuje slová hlbokej lásky a múdrosti, má okrem toho i priamy vplyv na vedomie. Čítanie, cítenie a chápanie tejto knihy je účinná a mocná duchovná prax. Počas čítania tejto knihy cítite, že sa vo Vás niečo otvára a posúva sa k Vám bližšie, ku slobode, pochopeniu a láske. Čítajte a vyskúšajte si to.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
287
Hmotnosť
300 g
Rok vydania
2009
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Eko-konzult
Rozmer
160×235 mm
ISBN
9788080791155
Naše katalógové číslo
72307

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

6 hodnotení

6
0
0
0
0

Pav42
12.8.2016
Názor čitateľa
Kniha je výborná , ale zas len pre tých , ktorí sú schopní porozumieť . Treba ju prečítať na viackrát .Každý z nás je na určitom stupni vývoja a raz pochopia všetci ... :)
Čítaj viac
ja27
7.6.2016
fantasmagória
asi by bolo dobré spomenúť, akým spôsobom pani kribbe prichádza k svojim myšlienkam. je presvedčená, že v stave akejsi meditácie alebo ako to nazvať, sa na ňu pripája jeshua, ktorý o sebe vyhlasuje "zaujímavé" veci. ona sa cíti nie iba ako prostredník toku jeho odkazov a myšlienok pre tento svet, ale sama seba považuje za niekoho, kto je spolutvorcom týchto myšlienok. ľudia v dnešnom svete hltajú tieto "vesmírne tajomstvá" o priťahovaní si dobra. začíname vyhlasovať, že ľudia si pozitívnym prístupom priťahujú dobro a ľudia, čo sa trápia, si priťahujú zasa iba trápenie. takisto sa verí na karmu a podobne. diskusie sú plné názorov, že ľudia trpia v súčasnom živote za svoje prehrešky z minulých životov. napríklad som sa veľakrát v názoroch ľudí dočítala, že niekto je v tomto živote zabitý alebo je na ňom vykonané násilie, pretože on sám v minulom živote niekoho zabil alebo spáchal niečo zlé. v tomto živote sa karma vyrovná. my to síce chápeme ako nespravodlivosť, ale v skutočnosti sú vesmírne zákony spravodlivé a on si to zaslúžil. chudák človek, nikto v srdci teda nemá cítiť ľútosť pre jeho smrť, pretože si to "zaslúžil". a tak obeť násilia je vlastne násilníkom usvedčeným bez dôkazov z násilia, ktoré on vraj neprávom páchal kedysi na iných.

minule som sa v jednej diskusii stretla s jednou milou pani, ktorá verila v krista, no zároveň v reinkarnáciu, astrológiu atď. keď som sa jej opýtala, kto je teda ten kristus o ktorom hovorí, poslala mi link na krista - jeshuu pani kribbovej. to nie je Kristus. pani kribbová mu mohla vymyslieť iné meno, ale ukradla meno Krista, aby si v tom guláši, ktorý sprostredkuje svetu, našiel každý svoj chutný kúsok. náboženstvo pre každého. sama pani kribbe spomína vo svojich knihách new age. takže niet sa čomu čudovať.Čítaj viac
D.L.
13.6.2012
Názor čitateľa
Ak niekto hľadá niečo nové, lebo to staré mu už nestačí (myslí sa tým život človeka), tak táto kniha presne zodpovedá tejto terminológii. Ako nemať pocit viny, ako sa zbaviť zaužívaných životných vzorcov. Je to pre ľudí ktorí cítia, že nedokážu už tolerovať svoje okolie, to znamená, že sú narušené medziľudské vzťahy a majú odpor k autoritám. Toto je kniha práve pre vás.
Čítaj viac
ja27
7.6.2016
Názor čitateľa
ano, hlavne treba podčiarknuť tú časť ako nemať pocit viny. lebo svedomie a pocit viny nám bránia odtrhnúť sa z reťaze, správať sa bezcitne. keď stratíme pocit viny, čo to s nami urobí? budeme si myslieť, že môžeme urobiť všetko. Rob, čo chceš, nech je celým tvojím zákonom... je heslom satanizmu. to je cesta do záhuby. a tieto knihy sú presne cestovným lístkom na túto cestu....
Čítaj viac