Knihy
E-knihy

Normanští rytíři

a doba Viléma Dobyvatele

Vydavateľstvo
Computer Press, 2009

Během 11. a 12. století patřili normanští rytíři k nejobávanějším válečníkům západní Evropy. Jejich původ sahal k Vikingům, kteří se pod vedením náčelníka Rolla usadili v severní Francii někdy kolem roku 911 na základě svolení...

Čítaj viac

9,74 €

Bežná cena Bežne 10,25 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Během 11. a 12. století patřili normanští rytíři k nejobávanějším válečníkům západní Evropy. Jejich původ sahal k Vikingům, kteří se pod vedením náčelníka Rolla usadili v severní Francii někdy kolem roku 911 na základě svolení, které jim byl nucen udělit západofrancký král Karel III. Prosťáček. Tato kniha odhaluje, v čem spočívalo jejich proslulé válečné umění, jak probíhalo jejich dobývání Sicílie roku 1060 i Anglie roku 1066. S využitím řady fotografií a detailních barevných ilustrací rozebírá také jejich podíl na významných bitvách v Itálii a působení v 1. křížové výpravě.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Normanští rytíři - Christopher Gravett
Zachráňte Amelie - Cathy Gohlke
20,71 €
Ušetríte 2,44 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Norman knight AD 950-1204, Warrior 1
Rozmer
175×248 mm
ISBN
9788025122815
Naše katalógové číslo
68708
Počet strán
64
Hmotnosť
360 g
Rok vydania
2009
Väzba
pevná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Computer Press

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

2,5 / 5

2 hodnotenia

0
1
0
0
1

Renomované knižné nakladateľstvo počítačovej literatúry a titulov z oblasti digitálnej fotografie s tradíciou od roku 1994 je dominantným lídrom na trhu v odboroch počítačovej literatúry a digitálnej fotografie. V súčasnej dobe ponúka viac ako 1400 knižných titulov, ktoré pokrývajú kompletné spektrum počítačovej problematiky od začínajúcich užívateľov až po knihy pre IT profesionálov.

Nakladateľstvo svojou ponukou pohotovo reaguje na vývoj v oblasti IT a prichádza tak na trh s titulmi venovanými najnovším verziám produktov a najžiadanejších technológií. Nakladateľstvo Computer Press spolupracuje nielen s renomovanými českými autormi, ale aj s najväčšími zahraničnými vydavateľmi. Cieľom nakladateľstva je aj naďalej prinášať kvalitné, užitočné a moderné knihy a učebnice pre široké spektrum profesií a domácich užívateľov, reagujúce na najnovšie trendy v oblasti informačných technológií, digitálnej fotografie a príbuzných odborov. Nájdete tu tituly, ako 1001 tipov a trikov pro PHP, Jak myslí Steve Jobs či Joomla.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Normanští rytíři - Christopher Gravett
Zachráňte Amelie - Cathy Gohlke
20,71 €
Ušetríte 2,44 €

„Moja knižnica - Som literárny snob: knihy do knižnice si vyberám podľa farby. A tá musí dokonale ladiť s farbou mojej duše.“

Gregor P.