Knihy
E-knihy
6,28 €

Bežná cena Bežne 6,61 €

Ušetríte 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

6,28 €

Viac o produkte

Angličtina pre deti, ale i dospelých. V strede je obrázok kuchyne a po okraji všetky predmety, ktoré sa v nej nachádzajú. V mnohých krajinách sveta sa tieto puzzle používajú ako učebná pomôcka pri výučbe anglického jazyka.

Náučné a celosvetovo mimoriadne populárne Puzzle Larsen napomáhajú deťom všetkých vekových kategórií hravou formou rozvíjať svoj intelekt a prehlbovať svoje vedomosti. Zábavnou formou skladania deti spoznávajú abecedu i číslice, učia sa základy matematiky, angličtiny, zemepisu, či histórie ľudstva a vesmíru. Spoznávajú koľko je hodín, dopravné značky či svoje telo. Skladaním a hrou obohacujú svoje vedomosti a zdokonaľujú svoje zručnosti. Vo svete majú tieto puzzle mimoriadny úspech v predškolských a školských zariadeniach a v mnohých krajnách sú zaradené do vyučovacieho procesu ako školské pomôcky.
Neexistujú reklamácie, sú vyrábané výlučne z recyklovaných materiálov (tak humánne chránia prírodu) a certifikované PEFC. Už 60 rokov sa pre celý svet vyrábaju v Nórsku. Dedia sa z generácie na generáciu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Learning English Puzzle 1 -
Learning English Puzzle 4 -
12,56 €
Ušetríte 0,66 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet dielikov
70
Katalógové číslo výrobcu
EN1
Rozmery postaveného puzzle
365x285 mm
Naše katalógové číslo
64627
Rozmery krabice
365×285 mm

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0
Kúpte spolu
Learning English Puzzle 1 -
Learning English Puzzle 4 -
12,56 €
Ušetríte 0,66 €

„Čítanie je jedno z najväčších potešení, ktoré ti môže samota dať.“

Harold Bloom