Knihy
E-knihy

Jak se dožít 120 let

podle systému Paula Bragga

  Eugenika, 2006
  Vydavateľstvo
  Eugenika, 2006

  Kniha představuje ucelený a systematický praktický plán na dosažení dlouhého a šťastného života, který vychází z učení a praxe lékaře Paula Bragga...

  Čítaj viac

  8,18 €

  Bežná cena Bežne 8,20 €

  Posielame do troch dní

  Odporúčané tituly a kolekcie

  Viac o knihe

  Kniha představuje ucelený a systematický praktický plán na dosažení dlouhého a šťastného života, který vychází z učení a praxe lékaře Paula Bragga.

  Tento silný a optimistický muž, jenž působil v prvních třech čtvrtinách 20.století, byl přesvědčený, že člověk má potenciál žít až do věku 120 let nebo i déle!

  Sám byl naprosto zdravý a jeho organizmusve věku 90 let odpovídal věku 30 let.

  Systém Paula Bragga je založený na principu přirozeného ozdravování těla, k němuž se řadí očista hladovkou, racionální stravování, cvičení, otužování a udržování správného psychického naladění. Jedná se o jednotný ozdravný komplex, ze kterého - pokud v něm chcete dosáhnout úspěchu - se nesmí vynechat žádný uvedený aspekt.

  Obsah:

  Radost ze života - nejelpší recept na dlouhověkost
  Zdravá páteř
  Očistné hladovění
  Racionální výživa
  Jak účinně bojovat proti stresu
  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Jak se dožít 120 let -
  GOGO: Školský diár -
  19,08 €
  Ušetríte 2,02 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  206
  Hmotnosť
  150 g
  Rok vydania
  2006
  Väzba
  brožovaná väzba
  Jazyk
  český
  Vydavateľstvo
  Eugenika
  Rozmer
  130×200 mm
  ISBN
  8089227414
  Naše katalógové číslo
  60868

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?

  4,8 / 5

  5 hodnotení

  4
  1
  0
  0
  0

  6. 1. 2014
  Názor čitateľa
  Death[edit]
  Bragg was reported to have died of a heart attack in the emergency room of South Shore Hospital in Miami, Florida on December 7, 1976.[7][8]
  Čítaj viac
  6. 10. 2012
  Názor čtenáře
  Paul Bragg se dožil 81 let, takže to co je napsáno v popisu knihy je nesmysl.
  Čítaj viac
  jozef
  30. 7. 2017
  Názor čitateľa

  Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

  dožil sa 93 a zomrel na nehodu na mori pri surfovani abi som spresnil tvoje nesprane udaje
  Čítaj viac

  Vznik

  Eugeniku založil v roku 1991 Alexander Giertli. Pri jej vzniku stála myšlienka ponúknuť ľuďom na celom Slovensku prostredníctvom distribúcie i priameho predaja kvalitnú literatúru z oblasti ezoteriky, spirituality, populárnej psychológie, osobného rastu i zdravia. Od roku 1994 sa Eugenika začala profilovať aj ako vydavateľstvo vlastných titulov s ambíciami uplatniť sa aj na českom trhu (preto väčšina našich kníh vychádza v českom jazyku). Začiatky boli skromné – v roku 1998 vyšlo osem titulov. Potom ročný priemer stúpol na 25-30. Od roku 2007 sa tento počet zdvojnásobil a objem vydaných kníh ďalej stúpa.  O vydavateľstve

  Naším cieľom je prinášať do nášho prostredia kvalitné informácie, myšlienky a metódy, ktorých spoločným cieľom je rozširovanie vedomia. Veríme, že v tejto dobe je poctivá práca na svojom vlastnom, individuálnom raste a posun myslenia smerom k prevzatiu zodpovednosti za to, čo prežívame (založenom na myšlienke, že našu realitu formuje to, ako zmýšľame a ako sa cítime), to najlepšie a najzmysluplnejšie, čo sa dá robiť. Naším heslom je: Dobrá kniha môže zmeniť život!

  Ako vyberáme tituly

  Väčšina našich kníh sú preklady zahraničných titulov. Vyhľadávame knihy, ktoré ponúkajú zaujímavé, prínosné a prakticky uplatniteľné možnosti rozvoja ľudí ako duchovných bytostí, snažiacich sa čo najviac si užiť život vo fyzickom svete. Dôležitým kritériom je, aby boli tieto informácie podané inteligentne a rozumne. Okrem najnovších smerov a svetových „hitov“ sa snažíme mať v ponuke aj niečo z významnej klasiky ezoterickej literatúry.

  Na ktorý titul sme najviac hrdí

  Určite v tomto zmysle nie je možné uviesť len jedinú knihu. Sme však veľmi hrdí na kompletné dielo v našom slovenskom preklade Esther a Jerryho Hicksovcov, známe aj pod názvom Abraham-Hicks. Tak isto napríklad na dielo (v češtine) pozoruhodného astrológa Martina Schulmana. A radosť máme aj z každoročného obľúbeného Lunárneho kalendára.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Jak se dožít 120 let -
  GOGO: Školský diár -
  19,08 €
  Ušetríte 2,02 €

  „Vlastnou univerzitou nášho života je zbierka kníh.“

  Thomas Carlyle