Knihy
E-knihy

Fragmenty s občasnou túžbou po celostnosti

Literárne a vedecké dielo filozofky, esejistky, spisovateľky a nakoniec i poetky Etely Farkašovej už dostatočne presvedčilo o svojich kvalitách, čo okrem iného dokazuje aj množstvom literárnych ocenení (naposledy, ako finalistka súťaže Anasoft Litera)...

Čítaj viac

5,53 €

Bežná cena Bežne 5,61 €

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

5,53 €

Viac o knihe

Literárne a vedecké dielo filozofky, esejistky, spisovateľky a nakoniec i poetky Etely Farkašovej už dostatočne presvedčilo o svojich kvalitách, čo okrem iného dokazuje aj množstvom literárnych ocenení (naposledy, ako finalistka súťaže Anasoft Litera).

Táto autorka z neuveriteľnou ľahkosťou, zvláda úskalia viacerých literárnych žánrov i textov na ich pomedzí. I v najnovšom diele Fragmenty s občasnou túžbou po celistvosti, prináša čitateľom jemné, ale hlboké reflexie, zamyslenia, momentky zvládnuté s obrovskou literárnou akríbiou, ktoré iste potešia nielen náročnú čitateľskú verejnosť, ale aj literárnu vedu a kritiku. Žánrová pestrosť jej tvorby svedčí o skutočnosti, že sa jedná o nesmierne talentovanú autorku, ktorá bez pochýb patrí do prvej literárnej ligy na Slovensku. S ohľadom na uvedené, je vysoký predpoklad, že vydanie jej knihy bude znamenať významný edičný počin a slovenská literatúra sa rozšíri o dielo najvyššej literárnej hodnoty.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Fragmenty s občasnou túžbou po celostnosti - Etela Farkašová
Kváskovanie. Recepty z kvásku - Naty Žúreková Štefková, Daniela Rau a kolektív
31,03 €
Ušetríte 4,48 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
144
Hmotnosť
150 g
Rok vydania
2008
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Vydavateľstvo Spolku slovenských spisovateľov
Rozmer
114×209 mm
ISBN
8080613198
Naše katalógové číslo
56537

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Monika Daňková
Monika Daňková
6.6.2014
vynikajúca
Autorkin štýl je jedinečný. Kedykoľvek sa k tejto knihe vrátim a kdekoľvek ju otvorím, vždy v nej nájdem krásne dojmy, pocity, opisy... spôsob, akým je napísaná je veľmi autentický a osobný. Neraz sa v autorkiných pocitoch sama nájdem. Veľmi pekne ďakujem za každý riadok.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Fragmenty s občasnou túžbou po celostnosti - Etela Farkašová
Kváskovanie. Recepty z kvásku - Naty Žúreková Štefková, Daniela Rau a kolektív
31,03 €
Ušetríte 4,48 €

„Nikdy sa nenúť do čítania knihy, ktorá ťa nebaví. Na svete je toľko skvelých kníh, že je hlúpe strácať čas s tými, ktoré ti nedávajú žiadne potešenie.“

Atwood H. Townsend