Knihy
E-knihy

Nadpozemská melódia

i527.net, 2019
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #13
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
i527.net, 2019
3. diel série
Príbehy z Belmontu

Rebeka Carringtonová, husľová virtuózka, ktorá získala vzdelanie vo Viedni, sa votrie na konkurz s dirigentom Nashvillskej filharmónie. Ženy sú však príliš krehké stvorenia a nemôžu zvládnuť námahu, ktorú od nich hra v orchestri...

Čítaj viac

9,49 €

Bežná cena Bežne 13,50 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

9,49 €

Viac o e-knihe

Rebeka Carringtonová, husľová virtuózka, ktorá získala vzdelanie vo Viedni, sa votrie na konkurz s dirigentom Nashvillskej filharmónie. Ženy sú však príliš krehké stvorenia a nemôžu zvládnuť námahu, ktorú od nich hra v orchestri vyžaduje. Rebekina nádej rýchlo zhasne, pretože dirigent sa musí podriadiť názoru verejnosti. A aby toho nebolo málo, Adelicia Acklen Cheathamová, pani Belmontského sídla, s ním súhlasí.
Uznávaný dirigent Nathaniel Tate Whitcomb je novým vedúcim Nashvillskej filharmónie. Píše symfóniu, ktorou sa chce zapísať do dejín hudby, ale nedarí sa mu ju dokončiť. Navyše ho často bolieva hlava a podivne mu v nej bzučí, symfóniu však musí dokončiť pred slávnostným otvorením novej budovy opery. A nielen to. Chce ju dopísať skôr, ako ten, ktorý ho najviac inšpiroval – jeho otec –, zomrie. Jeho bolesti sa zhoršujú a on je presvedčený, že jedine Rebeka mu môže pomôcť dokončiť dielo. Dokáže získať jej dôveru, keď ju obral o jej sen?

Nadpozemská melódia zachytáva nádheru klasickej hudby v čase, keď úsilie žien zmeniť verejný názor nemenilo len dejiny – ale aj srdcia mužov.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nadpozemská melódia - Tamera Alexander
Chlapec vo svetle reflektorov - Samuel Bjork
19,89 €
Ušetríte 8,51 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
A Note Yet Unsung
Rok vydania
2019
Počet strán
416
Vydavateľstvo
i527.net
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
534305

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

4 hodnotenia

4
0
0
0
0

Deschanel
pred tromi dňami
Cit
Nádherný príbeh toľko lásky je v nej, že som nedokázala udržať slzy. Nemám ani slov, práve som ju dočítala a jedine slovo čo ma napadá je nádhera. Určite odporúčam.
Čítaj viac
Táňa
10.2.2019
Úchvatné vyvrcholenie príbehov z Belmontu!
Táto kniha je jednoducho úžasná! Postavy sú realisticky vykreslené . Dej nie je "presladený". Kniha dýcha romantikou, človečinou, láskou k hudbe a v neposlednom rade láskou k Bohu. Štýl písania človeka veľmi rýchlo vtiahne do deja a o chvíľu sa už pristihnete ako s postavami "prežívate" celý dej. Kniha čitateľa obohatí, poukazuje aj na to, aké vzácne bohatstvo je, keď má človek milujúcu rodinu. Jednoznačne jeden z klenotov v mojej knižnej zbierke. Každému ju môžem len odporúčať :)
Čítaj viac

Kúpte spolu
Nadpozemská melódia - Tamera Alexander
Chlapec vo svetle reflektorov - Samuel Bjork
19,89 €
Ušetríte 8,51 €

„Kto nemiloval, môže napísať veľký román o láske, nie však prostú báseň o nej.“

Guillaume Apollinaire