Knihy
E-knihy

Dvojčata

Péče o děti, jejich zdravý vývoj a výchova

Vydavateľstvo
Computer Press, 2008

Čekáte dvojčata, či dokonce trojčata? Nebo už je doma máte a zažíváte občas perné chvíle? Tato kniha vám pomůže a poradí, jak se na příchod dvojčat připravit, jak co nejsnadněji zvládnout péči o ně a jak je zdárně vychovat...

Čítaj viac

8,99 €

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Čekáte dvojčata, či dokonce trojčata? Nebo už je doma máte a zažíváte občas perné chvíle? Tato kniha vám pomůže a poradí, jak se na příchod dvojčat připravit, jak co nejsnadněji zvládnout péči o ně a jak je zdárně vychovat.

V knize naleznete:

- Jak je to s jednovaječnými a dvojvaječnými dvojčaty – proč a jak vzniknou, jaké jsou rozdíly v jejich výchově.
- Možné zdravotní problémy v těhotenství a při porodu v případě dvojčat a trojčat.
- Kojení dvojčat a trojčat, nejvhodnější polohy a tipy pro usnadnění kojení, nejčastější potíže a kdy a jak začít děti přikrmovat.
- Sourozenecké vztahy dvojčat mezi sebou a vztahy s dalším sourozencem.
- Podle jakých kritérií a kde vybírat vhodný kočárek, postýlky a další pomůcky vhodné pro dvojčata a trojčata.
- Vývoj a výchova dvojčat od narození až po pubertu. Jak řešit školní docházku, zda umístit děti do jedné školy či do jedné třídy, zda odlišovat, či neodlišovat jednovaječná dvojčata, jak posilovat jejich vlastní identitu.
- Příběhy ze života rodin s dvojčaty a vlastní zkušenosti z dětství dnes již dospělých dvojčat.
- Kluby a srazy dvojčat a trojčat, aktivity, výlety, doporučené kontakty.
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
176
Hmotnosť
330 g
Rok vydania
2008
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Computer Press
Rozmer
167×225 mm
ISBN
8025121139
Naše katalógové číslo
53211

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

8 hodnotení

7
0
0
1
0

Renomované knižné nakladateľstvo počítačovej literatúry a titulov z oblasti digitálnej fotografie s tradíciou od roku 1994 je dominantným lídrom na trhu v odboroch počítačovej literatúry a digitálnej fotografie. V súčasnej dobe ponúka viac ako 1400 knižných titulov, ktoré pokrývajú kompletné spektrum počítačovej problematiky od začínajúcich užívateľov až po knihy pre IT profesionálov.

Nakladateľstvo svojou ponukou pohotovo reaguje na vývoj v oblasti IT a prichádza tak na trh s titulmi venovanými najnovším verziám produktov a najžiadanejších technológií. Nakladateľstvo Computer Press spolupracuje nielen s renomovanými českými autormi, ale aj s najväčšími zahraničnými vydavateľmi. Cieľom nakladateľstva je aj naďalej prinášať kvalitné, užitočné a moderné knihy a učebnice pre široké spektrum profesií a domácich užívateľov, reagujúce na najnovšie trendy v oblasti informačných technológií, digitálnej fotografie a príbuzných odborov. Nájdete tu tituly, ako 1001 tipov a trikov pro PHP, Jak myslí Steve Jobs či Joomla.

Čítaj viac