Knihy
E-knihy

Microsoft Office 2007

Podrobná uživatelská příručka

  • Kolektív autorov
Vydavateľstvo
Computer Press, 2008

V knize se v přehledných, názorných postupech naučíte instalovat a nastavovat prostředí Office, pracovat ve Wordu, Excelu, Outlooku, PowerPointu, Accessu, ale také využívat aplikace OneNote, InfoPath, Publisher a Visio...

Čítaj viac

7,59 €

Bežná cena Bežne 7,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

V knize se v přehledných, názorných postupech naučíte instalovat a nastavovat prostředí Office, pracovat ve Wordu, Excelu, Outlooku, PowerPointu, Accessu, ale také využívat aplikace OneNote, InfoPath, Publisher a Visio. Výklad vás velmi podrobně, ale zato mimořádně srozumitelně provede všemi běžnými činnostmi. V jedné příručce tak dostanete vše podstatné pro každodenní práci.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Microsoft Office 2007 - Kolektiv autorů
Veža na úsvite - Sarah J. Maas
17,18 €
Ušetríte 2,76 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Renomované knižné nakladateľstvo počítačovej literatúry a titulov z oblasti digitálnej fotografie s tradíciou od roku 1994 je dominantným lídrom na trhu v odboroch počítačovej literatúry a digitálnej fotografie. V súčasnej dobe ponúka viac ako 1400 knižných titulov, ktoré pokrývajú kompletné spektrum počítačovej problematiky od začínajúcich užívateľov až po knihy pre IT profesionálov.

Nakladateľstvo svojou ponukou pohotovo reaguje na vývoj v oblasti IT a prichádza tak na trh s titulmi venovanými najnovším verziám produktov a najžiadanejších technológií. Nakladateľstvo Computer Press spolupracuje nielen s renomovanými českými autormi, ale aj s najväčšími zahraničnými vydavateľmi. Cieľom nakladateľstva je aj naďalej prinášať kvalitné, užitočné a moderné knihy a učebnice pre široké spektrum profesií a domácich užívateľov, reagujúce na najnovšie trendy v oblasti informačných technológií, digitálnej fotografie a príbuzných odborov. Nájdete tu tituly, ako 1001 tipov a trikov pro PHP, Jak myslí Steve Jobs či Joomla.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Microsoft Office 2007 - Kolektiv autorů
Veža na úsvite - Sarah J. Maas
17,18 €
Ušetríte 2,76 €

„Vlastnou univerzitou našich dní je zbierka kníh.“

Th. Carlyle