Knihy
E-knihy

Co na srdci, to na jazyku

Česká přísloví, přirovnání a rčení

Vydavateľstvo
CPRESS, 2008

Přísloví, tisíckrát, milionkrát přeříkávaná z generace na generaci, pomáhala lidem přijímat s pokorou a trpělivostí radost, smutek a utrpení stejně jako vše ostatní, co lidské bytí přináší jako přirozenou součást své existence. Tato kniha však...

Čítaj viac

10,69 €

Bežná cena Bežne 11,25 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Přísloví, tisíckrát, milionkrát přeříkávaná z generace na generaci, pomáhala lidem přijímat s pokorou a trpělivostí radost, smutek a utrpení stejně jako vše ostatní, co lidské bytí přináší jako přirozenou součást své existence. Tato kniha však neobsahuje pouze moudrá přísloví, ale najdete v ní i velké množství svérázných přirovnání, ustálených slovních spojení, zlidovělých rčení a jadrných nadávek.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Co na srdci, to na jazyku - Mirka Zemanová
100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život - Dušan Kadlec
23,41 €
Ušetríte 3,74 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
108
Hmotnosť
300 g
Rok vydania
2008
Väzba
pevná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
CPRESS
Rozmer
155×215 mm
ISBN
9788025121023
Naše katalógové číslo
49644

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Nakladateľstvo CPress pružne reaguje na vzrastajúcu popularitu odborov v oblasti odbornej a populárno-náučnej literatúry. Systematicky tak rozširuje svoju knižnú ponuku v oblasti - knižky pre najmenších, cestovanie, história a military, hobby, auto-moto, zdravie a životný štýl, príroda a záhrada, umenie a kultúra a technika a veda.

Novým knižným odborom, ktorý si už pevne vydobyl svoje miesto v nakladateľstve CPress, sú kuchárky pre dospelých, ale aj pre deti.

Knižnou perlou je unikátna edícia Múzeum v knihe, ktorá priniesla na český, ale aj slovenský trh úplne originálne spracovanie kníh s vloženými kópiami dobových dokumentov a historických materiálov. Výbornou obsahovou a grafickou kvalitou kníh potvrdzuje edícia Múzeum v knihe získané ocenenia za najkrajšie knihy na popredných knižných veľtrhoch z posledných rokov.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Co na srdci, to na jazyku - Mirka Zemanová
100 spôsobov, ktorými si zbytočne komplikujeme život - Dušan Kadlec
23,41 €
Ušetríte 3,74 €