Knihy
E-knihy

Navždy mojou

Novinka
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Emília Beňová, 2019

Odpúšťanie je vraj súčasťou života, no odpustiť sa nedá všetko, hlavne nie vtedy, ak vám bolo ublížené tým najpodlejším spôsobom. Lenže, čo urobíte, ak vás príde požiadať o pomoc rodina človeka, ktorý vám ublížil najviac...

Čítaj viac

10,25 €

Bežná cena Bežne 12,45 €

Zľava 18%
platí do 18. 3. 2019

Predobjednávka.Vychádza 11.3.2019

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Odpúšťanie je vraj súčasťou života, no odpustiť sa nedá všetko, hlavne nie vtedy, ak vám bolo ublížené tým najpodlejším spôsobom. Lenže, čo urobíte, ak vás príde požiadať o pomoc rodina človeka, ktorý vám ublížil najviac? Podáte im pomocnú ruku, alebo sa otočíte chrbtom?

Elizabet Parkerová je sekretárkou arogantného a neznesiteľného Alexandra Benneta, pri ktorom žiadna jeho sekretárka nevydržala dlho. Elizabet je však iná a vzdať sa rozhodne nemieni. Odoláva jeho náladám i keď to s ním nemá ľahké. Všetko sa zmení v deň, keď sa stane tragédia, ktorú nik nečakal, a pán dokonalý je zrazu odkázaný na pomoc druhých. Lenže kto mu podá pomocnú ruku, keď všetci od protivného Alexandra radšej bočia? Čo ak o pomoc požiadajú práve Elizabet? Prijme zúfalú prosbu, alebo je čas na pomstu? Dokáže sa mu pomstiť za všetko zlé, čo jej urobil? A ako sa rozhodne, keď jej život skrížia traja rozdielni muži? Ktorému dá šancu?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Navždy mojou - Emily D. Beňová
Temní anjeli - Prenasledovaná - Emily D. Beňová
23,12 €
Ušetríte 2,83 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
304
ISBN
9788057004318
Naše katalógové číslo
465999
Väzba
pevná väzba
Predbežný dátum vydania
11.3.2019
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Emília Beňová

Recenzie

Čítaj viac
Kúpte spolu
Navždy mojou - Emily D. Beňová
Temní anjeli - Prenasledovaná - Emily D. Beňová
23,12 €
Ušetríte 2,83 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia