Knihy
E-knihy

Psia cesta domov

Ikar, 2019
Novinka
Okamžitý download
EPUB
MOBI
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Ikar, 2019

Bella, kríženec viacerých rás vrátane pitbula, rozpráva príbeh vlastného života. Narodila sa v brlohu pod domom určenom na demoláciu, plnom túlavých mačiek. Lucas Ray, budúci študent medicíny, sa pokúsi ohrozené zvieratá ...

Čítaj viac

10,90 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Bella, kríženec viacerých rás vrátane pitbula, rozpráva príbeh vlastného života.Narodila sa v brlohu pod domom určenom na demoláciu, plnom túlavých mačiek. Lucas Ray, budúci študent medicíny, sa pokúsi ohrozené zvieratá zachrániť a pohnevá si staviteľa aj miestneho zástupcu veterinárnej správy. Lucas sa šteniatka ujme, hoci v dome, kde žije s chorou matkou, vojnovou veteránkou, je chov zvierat zakázaný. Bella plní svoje poslanie, obom prináša lásku a pohodu, neskôr aj ďalším pacientom nemocnice pre veteránov. Prísne predpisy mesta Denver však pre sučku znamenajú ohrozenie života, a tak je Lucas nútený umiestniť ju do pestúnskej rodiny v ďalekom Durangu. Bella v túžbe po domove a „svojom človeku“ utečie a podujme sa na strastiplnú aj dobrodružnú cestu cez coloradské hory domov. Medzi zvieratami aj ľuďmi nachádza nových priateľov aj nepriateľov, trpí podvýživou, neraz bojuje o vlastný psí život, ale svojho cieľa sa nevzdáva. Psia cesta domov je príbeh o láske a vernosti, očarujúce aj vtipné rozprávanie o nezlomnom pute medzi ľuďmi a ich zvieracími priateľmi s mnohými podnetmi na zamyslenie.Z anglického originálu A Dog’s Way Home (A Forge Book, Tom Doherty Associates, LLC., New York 2017) preložila Zora Ličková.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Psia cesta domov - Bruce W. Cameron
Zmiznutie Felicie - Jorn Lier Horst
18,80 €
Ušetríte 5,05 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
304
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
459351
Rok vydania
2019

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

1 hodnotenie

Čítaj viac
Kúpte spolu
Psia cesta domov - Bruce W. Cameron
Zmiznutie Felicie - Jorn Lier Horst
18,80 €
Ušetríte 5,05 €

„Z celej strany plnej písmen nezískaš nič alebo len málo, ak ju ukážeš len svojim očiam.“

Walter Pitkin