Knihy
E-knihy

Ako ju pochopiť

Partnerský sprievodca pre mužov

Vydavateľstvo
Stanislav Ličko, 2018

Kniha Ako ju pochopiť odhaľuje 39 tajomstiev o ženách a partnerských vzťahoch, o ktorých by mal vedieť každý muž, ktorý chce vytvoriť pravdivý a autentický partnerský vzťah plný skutočnej lásky a intimity. Je to o pochopení a prijatí rozdielnosti...

Čítaj viac

12,29 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 5%
Stíhame do Vianoc
(Osobný odber)

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

12,29 €

Viac o knihe

Kniha Ako ju pochopiť odhaľuje 39 tajomstiev o ženách a partnerských vzťahoch, o ktorých by mal vedieť každý muž, ktorý chce vytvoriť pravdivý a autentický partnerský vzťah plný skutočnej lásky a intimity. Je to o pochopení a prijatí rozdielnosti mužov a žien. Je to o ukončení nekonečných mužsko-ženských vojen. Čitateľ získa praktické informácie, ako má dosiahnuť, aby sa žena pri ňom cítila šťastná a milovaná a zároveň, aby cítil od nej úctu a rešpekt.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ako ju pochopiť - Stanislav Ličko
Ako komunikovať s vlastnou ženou - Kamil Bartko
19,72 €
Ušetríte 0,98 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
224
Hmotnosť
270 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Stanislav Ličko
Rozmer
148×210 mm
ISBN
9788057004004
Naše katalógové číslo
452699

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,8 / 5

5 hodnotení

4
1
0
0
0

Martina
včera
Kniha Ako ju pochopiť
Kniha, ktorá vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Ukazuje skutočnú podstatu vzťahu, tak ako to je. Na nič sa nehrá a hovorí priamo. Píše sa v nej, čo sú skutočné potreby ženy vo vzťahu, aby sa v ňom cítila dobre. Pre pozornú čitateľku, dokáže poodhaliť veľa zo psychiky mužov. Ja sama sa venujem téme vzťahov takmer desaťročie, a v knihe som našla informácie s ktorými plne rezonujem a ktoré som i ja objavila v rozhovoroch s mojimi klientmi. Veľmi odporúčam všetkým mužom, v ktorých je vôľa a chuť žiť vzťahy, po akých túžia.
Čítaj viac
Karel
predvčerom
Knihu doporučuji každému, kdo má zájem nejen pochopit to, jak "fungují" ženy, ale chce celkově porozumět fungování ve vztahu. Kniha mi poskytla nové pohledy na ženy a vysvětlila to, co jsem sice v životě pozoroval, ovšem nedokázal přesně pochopit.
Doporučuji i těm, kteří jsou nezadáni stejně jako já. Velmi jsem ocenil kapitolu o správném výběru partnerky.
Čítaj viac
Štefan
pred tromi dňami

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Perfektná knižka. Stano to napísal veľmi dobre. Mal by to prečítať každý chlap kto má záujem o ženy a život s nimi. Skutočný pohľad na mužskú a ženskú problematiku. Odporúčam a ďakujem autorovi.
Čítaj viac
Tomáš
pred štyrmi dňami
Silná inšpirácia a uvedomenie

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Som veľmi potešený, že do mojej zbierky kvalitných kníh pribudol další jedinečný klenot. Obzvlášť, ak ide o takú, na dnešnú dobu citlivú tému, ako sú vzťahy.
Za posledné 2 roky som sa toho naučil o ženách mnoho, no to s čím prišiel Stano bolo nájdenie toho pravého kľúča medzi ostatnými vo zväzku. Konečne to zapadlo do dverí, ktoré som tak chcel otvoriť a nazrieť za ne.
Povedať, že kniha predbehla moje očakávania je skromne vyjadrenie. Mnohé skutočnosti doslova otriasli moje základy dovtedy vštepených predstáv o ženách ako takých. Ešte viac som pochopil potreby žien, ich vnímanie, nálady, citlivosť, správanie a čo ako bonus k tomu všetkému a viac sa dozviete v knihe aj to, akú mám aktuálnu pozíciu v tomto smere ja. Ako môžem prispieť k zdravému, správne ,,namiešanému,, vzťahu svojím pričinením. Ako správne chápať bytostnú zložku ženy v mojom živote a akú mám tomu prisudzovať hodnotu času, intimity, porozumenia a v neposlednom rade lásky. Taktiež tento manuál môže uzdraviť mnohé nefungujúce vzťahy, v ktorých sa vytratili spomínané aspekty v predošlej vete.
Kniha si zaručene zaslúži zdieľať domácnosť nie len u párov v manželstve, vzťahu, ale aj jedincov, ktorí chcú bližšie spoznať partnera/partnerku, ako aj seba a byť tým o niekoľko krokov vpred k naplnenejšiemu životu, v ktorom je lepšie dvom.
Čítaj viac
Ado
pred štyrmi dňami
Je to fantastická kniha.
Skutočný pohľad na mužskú a ženskú problematiku v jednoduchosti vysvetlené (polopate).
Tie rozdiely medzi mužom a ženou popisuješ tak fantasticky, že konečne mám pocit, že rozumiem ženám :)
Dozvedel som sa veľa nových vecí o ženách a veľmi ma bavilo čítať túto knihu :) zrejme si ju prečítam ešte raz a budem sa k nej vracať aj v budúcnosti.
Čítaj viac
Milan
pred piatimi dňami
Pre chlapov aj pre zeny
Stano popísal partnerské vzťahy veľmi zrozumiteľným spôsobom. Pre niekoho možno samozrejmosť, ale mne to pomohlo pochopiť, čo žena vlastne odo mňa chce a potrebuje. Myslím že knihu môžem odporučiť aj pre ženáčov aj nezadaných :D Za mňa super.
Čítaj viac
Michal
pred piatimi dňami
Ako ju pochopit
Knihu som precital a mozem povedat ze naozaj mi velmi rozširila obzor a vo vela veciach mi otvorila oči.Pocity a ktore som nevedel pred tým spracovť mi davaju zmysel.Kniha je napisana chlapom blizkim jazykom :).
Čítaj viac
Gabriel
pred piatimi dňami
Ako ju pochopiť
Kniha je napísaná zrozumiteľne, je v nej presne popísané čo vo vzťahu potrebuje žena ale aj muž, takže je to čítanie vhodné pre oboch partnerov. Kníh o vzťahoch a seba rozvoji som prečítal viac, no v tejto knihe je to všetko zhrnuté a popísané na jednom mieste a je to napísané štýlom jednoduchým na pochopenie.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Ako ju pochopiť - Stanislav Ličko
Ako komunikovať s vlastnou ženou - Kamil Bartko
19,72 €
Ušetríte 0,98 €

„Na väčšinu kníh ľudia do roka zabudnú; najmä na tých, ktorí ich požičali.“

Evan Esar