Knihy
E-knihy

Mágia v nás

Neuveriteľné schopnosti nášho tela

Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Timy Partners, 2018

Otočte prednú stranu tejto knihy naopak. Ste prekvapení? Teraz knihu otvorte a dozviete sa: prečo obludná tvár otočená dolu hlavou vyzerá normálne a čo nám to prezradí o našom vnímaní, ako môžete vidieť röntgenovým pohľadom cez ruk

Čítaj viac

6,99 €

Bežná cena Bežne 8,99 €

Ušetríte 22%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Otočte prednú stranu tejto knihy naopak. Ste prekvapení?

Teraz knihu otvorte a dozviete sa:
prečo obludná tvár otočená dolu hlavou vyzerá normálne a čo nám to prezradí o našom vnímaní, ako môžete vidieť röntgenovým pohľadom cez ruku a čo si príroda pri tom myslela. Prečo jablko chutí ako hruška, prečo niekedy nemáte toľko sily, aby ste zlomili zápalku, ako to, že si niekedy spomínate na to, čo sa nikdy nestalo.

Zoznámite sa aj s mnohými ďalšími javmi, ktoré vám odhalia, aké triky pri svojej práci používa naše telo a mozog.

Mágia využíva vedecké metódy pri vytváraní ilúzií na javisku. Podobné magické javy sa odohrávajú každú sekundu aj v našom tele – celkom nebadane. Mathias Fischedick ukazuje na jednoduchých a pozoruhodných experimentoch, ako sa tieto „zázraky“ dajú odhaliť a ako si ich môžeme uvedomiť.

Zároveň objasňuje vedecké súvislosti. Jeho výnimočné kúzelnícke predstavenie je nabité aha efektmi a fascinujúcimi poznatkami o tajomných silách pôsobiacich v ľudskom tele.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mágia v nás - Mathias Fischedick
Zmiznutie Felicie - Jorn Lier Horst
14,89 €
Ušetríte 7,05 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


ErikH
9.1.2013
Thorsten Havener 2
Názov tejto knihy neni prehnaný. Autor opisuje naše každodenné reakcie z iných aspektov ako ich bežne vnímame. Po prečítaní tejto knihy si tieto schopnosti budete vážiť o mnoho viac. Fascinujúce experimenty, ktoré môžete ihneď vyskúšať Vás dokážu celkom rozčúliť.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Mágia v nás - Mathias Fischedick
Zmiznutie Felicie - Jorn Lier Horst
14,89 €
Ušetríte 7,05 €

„Básnici majú byť ľudia ako ostatní. Ani bohovia, ani predavači kníh.“

Horatius