Knihy
E-knihy

Nemyslite na modrého slona

Okamžitý download
PDF
Vydavateľstvo
Timy Partners, 2018

„Nemyslite na modrého slona!“ A? Samozrejme, že napriek výzve ste na neho mysleli. Táto možnosť manipulácie sa využíva čiastočne nemilosrdne napríklad v reklame alebo v niektorých šikovne vedených rozhovoroch...

Čítaj viac

6,99 €

Bežná cena Bežne 9,95 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

„Nemyslite na modrého slona!“ A? Samozrejme, že napriek výzve ste na neho mysleli. Táto možnosť manipulácie sa využíva čiastočne nemilosrdne napríklad v reklame alebo v niektorých šikovne vedených rozhovoroch. Tento fakt v ďalšom priebehu určuje naše rozhodovanie, konanie, ba dokonca náš život. Ten, kto sa doteraz spoliehal iba na svoj rozum a pre koho bolo rácio všetkým, objaví v tejto knihe niečo celkom iné a asi utrpí ťažký šok. Thorsten Havener a Michael Spitzbart vysvetľujú, že ľudské konanie je veľmi silne ovplyvnené našim podvedomím a pocitmi, dokonca je nimi riadené. Kniha sprostredkováva zrozumiteľne a napínavo ako veľmi naše podvedomie vplýva na náš život, spokojnosť a zdravie.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Nemyslite na modrého slona - Thorsten Havener, Michael Spitzbart
Jemné umenie mať veci v paži - Mark Manson
13,94 €
Ušetríte 6,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
224
Vydavateľstvo
Timy Partners
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
452553
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


Tomáš
10.4.2016
Hodnotenie
Kniha je fascinujúca , plná zaujímavosti. Úryvky, ktorými doktor vysvetľuje rôzne metódy čítanie myšlienok .. Sú niekedy moc odborné ale inak sú fajn. knižka ako celok je fajn.
odprúčam. Môžete ju citát kedykoľvek a ako dlho chcete a o nič neprídete.
Čítaj viac
Veronika
11.3.2014
Názor čitateľa
Naozaj skvelá, tiež mi zmenila život :) Je to ako Tajomstvo, ale takým logickým štýlom. Trošku ťažšie sa prehrýzalo začiatkom, ale na konci som bola nadšená :D
Čítaj viac
Lukáš
23.12.2011
Rozhodne odporúčam
Prečítal som obidve jeho knihy (Viem,čo si myslíš ale aj Nemyslite na modrého slona) a musím povedať,že jeho knihy ma veľmi prekvapili...už po prvej knihe som bol tak nadchnutý,že som si musel kúpiť aj druhú. Človeka niekedy až prekvapí ,ako niektoré veci nevidíme alebo nechceme vidieť.(Knižky mi v mnohom otvorili oči a dali nový pohľad na svet) Je to pre mňa v mnohom inšpirujúci autor.... V prvej knihe sa viac zameriava na jednotlivé triky, na ukázanie čo všetko sa dá s ľudí vyčítať. V druhej knihe,zachádza už aj do takého hlbšieho skúmania ľudského mozgu,jeho správania a predovšetkým opisuje silu mysle a pozitívneho myslenia.Či už sa snažíte dozvedieť sa niečo viac o seba,ale hlavne o druhých,byť schopný "čítať myšlienky" alebo len hľadáte knihu pri ktorej by ste sa nenudili, Thorsten Havener je určite ta správna voľba.
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Nemyslite na modrého slona - Thorsten Havener, Michael Spitzbart
Jemné umenie mať veci v paži - Mark Manson
13,94 €
Ušetríte 6,00 €

„Básnici majú byť ľudia ako ostatní. Ani bohovia, ani predavači kníh.“

Horatius