Knihy
E-knihy

Bez slov

Čo si o vás myslia iní

Novinka
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Timy Partners, 2018

Ako tlmočník som sa naučil, že reč je dôležitá všade, kde sa stretávajú ľudia. Pri svojich vystúpeniach som zistil, že o reči tela to platí dvojnásobne. Na rande, v partnerskom vzťahu, v práci, pri výchove, v škole, na recepcii...

Čítaj viac

6,99 €

Bežná cena Bežne 9,99 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Aj e-knihy môžete darovať

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Bestseller, ktorý vás naučí čítať a ovplyvňovať reč tela! Thorsten Havener, autor, ktorého si tisíce Slovákov zamilovali vďaka jeho bestsellerom ako Viem, čo si myslíš (Tajomstvo čítania myšlienok), Mysli si, čo chceš alebo Nemyslite na modrého slona je späť a tentoraz sa podujal naučiť svojich čitateľov niečo zdanlivo bezvýznamné, čo však ovplyvňuje naše každodenné rozhodovanie – reč tela.
Ak sa nevieme správne vyjadrovať a druhých nedokážeme správne pochopiť, nepomôžu nám nijaké odborné znalosti. Reč tela a schopnosť vcítiť sa do druhého sú preto nerozlučne spojené. Pomáhajú nám zlepšiť vlastný život aj životy ľudí okolo nás. Aj preto je dôležité naučiť sa signály reči tela iných správne interpretovať a vedieť ako ovplyvňovať tie naše, aby sme boli lepšie pochopení. A práve to vás naučí bestseller Bez slov.

„Ako tlmočník som sa naučil, že reč je dôležitá všade, kde sa stretávajú ľudia. Pri svojich vystúpeniach som zistil, že o reči tela to platí dvojnásobne. Na rande, v partnerskom vzťahu, v práci, pri výchove, v škole, na recepcii v hoteli, vo výťahu, pri bezpečnostnej kontrole na letisku – ba dokonca aj vtedy, keď sa postavíte pred nesprávnu pokladňu, vám poznatky o správnom narábaní s rečou tela môžu nesmierne uľahčiť a skrášliť život. A práve o tom je táto kniha. Dozviete sa nielen to, ako možno kdekoľvek na svete pochopiť reč tela a čítať podvedomé signály iných ľudí, ale naučíte sa aj to, ako dosiahnuť, aby vás tí druhí lepšie chápali. Neviem si predstaviť oblasť, v ktorej by to neprišlo nesmierne vhod.

Som teda presvedčený, že v budúcnosti bude čoraz dôležitejšie rozvíjať správne spôsoby styku s druhými. Aj o tom, že empatiou a uvedomelou komunikáciou ľahšie dosiahneme svoje ciele a budeme viesť spokojnejší život. Na to je ale základným predpokladom správna vzájomná komunikácia. Ak sa nevieme správne vyjadrovať a druhých nedokážeme správne pochopiť, nepomôžu nám nijaké odborné znalosti. Keď v práci nechápeme kolegov, môže sa to v najhoršom prípade skončiť mobingom alebo vyhorením. Reč tela a schopnosť vcítiť sa do druhého sú preto pre mňa nerozlučne spojené. Pomáhajú nám zlepšiť vlastný život aj životy ľudí okolo nás.“
Čítaj viac
Kúpte spolu
Bez slov - Thorsten Havener
Umlčaní - Marek Vagovič a kolektív
16,98 €
Ušetríte 7,91 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Ohne Worte
Rok vydania
2018
Počet strán
228
Vydavateľstvo
Timy Partners
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
452551

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?


Mirka
6.8.2016
Ohromná
Thorsten je proste pán, ktorý je ohromný pozorovateľ. Kniha ponúka detaily, ktoré v bežnom živote človek prehliada a pritom nám to môže byť tak užitočné. Odporúčam všetkým, ktorý neschcú iba čítať bezduché romány.
Čítaj viac
Davo
15.1.2016
Názor čitateľa
Kniha je moc dobrá, aktuálna a sympatický autor. Zo všetkých jeho diel je toto dielo určite najzaujímavejšie. Veľa veci, ktoré autor popisuje v knihe je tiež spomenutých v seriáli Mentalista, príde mi to ako by sa ho snažili napodobniť. Kedže mám ten seriál rád, som nadmieru spokojný ;)
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Bez slov - Thorsten Havener
Umlčaní - Marek Vagovič a kolektív
16,98 €
Ušetríte 7,91 €

„Spisovateľ je slávny až vtedy, keď ho viac citujú než čítajú.“

W. H. Faulkner