Knihy
E-knihy

Amyotrofická laterálna skleróza

Osveta, 2018
Vydavateľstvo
Osveta, 2018

Amyotrofická laterálna skleróza je progresívne neurodegeneratívne ochorenie primárne postihujúce motorické neuróny v mieche, mozgovom kmeni a v mozgovej kôre. Fatálny priebeh ochorenia a nedostupnosť etiopatogenetickej liečby podnecuje mnoho...

Čítaj viac

16,20 €

Bežná cena Bežne 17,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

16,20 €

Viac o knihe

Amyotrofická laterálna skleróza je progresívne neurodegeneratívne ochorenie primárne postihujúce motorické neuróny v mieche, mozgovom kmeni a v mozgovej kôre. Fatálny priebeh ochorenia a nedostupnosť etiopatogenetickej liečby podnecuje mnoho bádateľov a výskumné centrá celého sveta k zintenzívneniu objasňovania charakteru a liečby ALS.

Napriek všeobecnej dostupnosti internetu a početným informáciám v časopisoch má opodstatnenie aj knižné vydanie aktuálnych poznatkov o ALS, ktoré viac obsiahne komplexnosť problematiky s cieľom dodiferencovania ochorenia a adekvátneho manažmentu. Pri písaní práce mi boli podkladom okrem literárnych údajov aj vlastné mnohoročné skúsenosti s manažmentom ALS a príbuzných chorôb z okruhu MND v ambulancii pre neuromuskulárne ochorenia pri Neurologickom oddelení Univerzitnej nemocnici Louisa Pasteura v Košiciach, ako aj skúsenosti a poznatky z EMG laboratória.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Amyotrofická laterálna skleróza - Viliam Korenko
Chlapec vo svetle reflektorov - Samuel Bjork
28,16 €
Ušetríte 3,74 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
352
Hmotnosť
660 g
Rok vydania
2018
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Osveta
Rozmer
140×210 mm
ISBN
9788080634674
Naše katalógové číslo
452433

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Amyotrofická laterálna skleróza - Viliam Korenko
Chlapec vo svetle reflektorov - Samuel Bjork
28,16 €
Ušetríte 3,74 €

„Žiadne dieťa, ktoré má dvoch rodičov a doma mnoho kníh, nie je chudobné.“

Sam Levenson