Knihy
E-knihy

Mesto popola - Nástroje smrteľníkov (2. kniha)

Slovart, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Slovart, 2018
2. diel série
Nástroje smrteľníkov

Clary si želá, aby sa jej život vrátil do normálnych koľají. Ale čo je normálne, keď je Tieňolovkyňou vraždiacou démonov, jej mama leží v kóme vyvolanej čarami a zrazu všade naokolo vidí...

Čítaj viac

6,99 €

Bežná cena Bežne 9,95 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Tento titul nájdete v našej ponuke aj v kolekcii za zaujímavú cenu.

Najobľúbenejšia mestská fantasy súčasnosti je Tieňolovecká sága! A preto vám prinášame prvé tri diely série Nástroje smrteľníkov s novými obálkami od nášho ilustrátora Petra Včelku.

Clary Frayová by bola najradšej, keby sa všetko vrátilo do normálu. Ale čo je vlastne normál, keď nedávno zistila, že je Tieňolovkyňa, čo má zbavovať náš svet démonov, jej mama je v čarami vyvolanej kóme a Clary nemá pred zrakom skrytý Tieňosvet, čiže vidí všetkých vlkolakov, upírov a aj férov! Clary sa snaží zachrániť mamu, no musí sa postaviť zoči-voči svojej minulosti aj budúcnosti a odolávať chlapcovi, s ktorým nemôže nikdy byť...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mesto popola - Nástroje smrteľníkov (2. kniha) - Cassandra Clare
Trhlina - Jozef Karika
15,99 €
Ušetríte 6,86 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Mortal Instruments: City of Ashes
Rok vydania
2018
Počet strán
416
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
452247

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

23 hodnotení

20
2
1
0
0

Viktória  Bieľáková
Viktória Bieľáková
18.3.2018
Otázka
Knihu som prvý krát čítala v knižnici. A už vtedy ma ohúrila. Cassandra Clare a jej spôsob písania je presne to, čo ma baví. Jej vtipné, jedinečné postavy ma vždy zabavia a donútia premýšľať prečo to robia tak. Každá kniha rovnako ako každá séria od Cassandry je lepšia a lepšia. Po dočítaní tejto série som si myslela, že je to absolútny vrchol, no keď som sa dostala k Pekelným strojom, ostala som milo prekvapená. Je vidieť, že Cassie má v rukáve ešte množstvo tieňoloveckých problémov. Nedávno som dočítala Polnočnú dámu a stratila som slová. Cassandra je bohyňa. Skutočná bohyňa, ktorá vás vtiahne do sveta tieňolovcov, anjelov, férov, upírov, vlkodlakov, démonov a mnoha ďalšieho, i keď ste o tom nikdy nechceli čo i len počuť. Pre každého kto váha, či si zakúpiť akúkoľvek knihu od nej - ÁNO. Jednoznačne áno a ešte raz áno.
Mám však jednu otázku : Už dlhší čas sa snažím nájsť kolekciu všetkých šiestich titulov v rovnakom (najlepšie v originálnom) obale. Bude ešte dotlač?
Čítaj viac
Martin
9.8.2017
Moje dojmy z tejto knihy
Keďže mám rád fantasy, tak som bol zvedavý na svet, ktorý sa podarilo autorke vytvoriť. Túto knihu som si kúpil krátko po tom, čo som dočítal prvý diel Mesto kostí. Musím však povedať, že vôbec som svoje rozhodnutie siahnuť aj po druhej časti neoľutoval. Mesto popola ma do seba vtiahlo ešte viac než Mesto kostí, autorka úžasne ukázala pestrosť Tieňosveta (rozličné bytosti, ktoré v ňom žijú od tieňolovcov a démonov, cez upírov, vlkolakov až po férov). Dej bol pre mňa o niečo pútavejší než v prvej knihe, potešil ma opätovný návrat do Mesta kostí k Mĺkvym bratom, postava Inkvizítorky, komplikovanie vzťahov medzi postavami, vynikajúca zápletka a spôsob podania príbehu. Autorka vždy našla ten správny dramatický okamih aj uprostred kapitoly a presunula sa k tomu, čo sa dialo inej postave na inom mieste, čo ma vždy nútilo čítať ďalej, aby som sa dozvedel, ako to celé dopadne. Celý dej sa mi premietal v hlave ako film a neustále som bol zvedavý na jeho koniec. Dôvodom, prečo som dal tejto knihe len 4 hviezdičky z piatich je jednak slovenské vydanie (časté preklepy a chyby, aj keď o niečo menej než v Meste kostí) a jednak to, že miestami som mal dojem, že určité časti by sa dali lepšie rozpracovať, príp. nadviazať (niektoré veci sa stali príliš rýchlo a akoby z ničoho nič). Aj napriek tomu som však s touto knihou veľmi spokojný, rovnako aj s jej seriálovým spracovaním a už sa teším, keď si prečítam tretí diel Mesto skla.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Mesto popola - Nástroje smrteľníkov (2. kniha) - Cassandra Clare
Trhlina - Jozef Karika
15,99 €
Ušetríte 6,86 €

„Čítal mi a ja som sa doňho zaľúbila tak, ako keď človek zaspáva. Pomaly, pomaličky a potom zrazu úplne.“

Na vine sú hviezdy - John Green