Knihy
E-knihy

Fantázia 2018

sci-fi, fantasy, horor

Fantázia, 2018
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
6-7 hodín čítania
Vydavateľstvo
Fantázia, 2018

Antológia fantastických poviedok žánrov sci-fi, fantasy a horor. Výber poviedok slovenskej literárnej súťaže Martinus Cena Fantázie 2018. Tie najlepšie fantastické poviedky 2018.

Čítaj viac

7,90 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Ušetríte 34%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

7,90 €

Viac o e-knihe

Antológia fantastických poviedok žánrov sci-fi, fantasy a horor. Výber poviedok slovenskej literárnej súťaže Martinus Cena Fantázie 2018.Tie najlepšie fantastické poviedky 2018 • „Čo je to?“ „Slnečný lúč sa tomu hovorí. Na väčšine zemského povrchu ho už nemožno vidieť...“ • Podarí sa obmäkčiť Oslnivého vládcu galaxie novou pochúťkou z modrej planéty? • Sliačsky rozprávkový park bol kedysi skvostom. Najväčší v Európe, do vrecka schoval aj Disneyland... • Stretnú sa Gates, Musk, Zuckerberg, Putin, Merkelová a Soros v nebi... • Ako sa objavil mobilný telefón v hrobe z roku 1975? • Vyhrá lesníčka Rabera svoj boj s mágiou? A s nevraživosťou mužov a predsudkami dedinčanov? • Využije geniálny muzikant, ktorého komunistická spoločnosť spriemerovala životnú šancu na repete? • Na to, aby sa Bratislava, civilizovaná metropola 21. storočia vrátila v čase do temného stredoveku, stačili tri dni bez elektriny... • Zombík, upír, domáci škriatok, vílo-muž a ďalšie mytologické bytosti si otvoria bistro v Bratislave... Najlepšie poviedky zo 16. ročníka súťaže sci-fi, fantasy a hororu.Obsah:Ivan Aľakša: Fantastika je budúcnosť slovenskej literatúry (a budúcnosť je temná) (úvodník) Ferdinand Žernovič: Sprievodca (sci-fi) Martin Pitorák: Nekonečne veľakrát (sci-fi) Lívia Lévyová: Z Gojáčova (sci-fi / horor) Martin Pollák: Chuť Ríše (fantasy / sci-fi) Rastislav Weber: Medená je smrť (sci-fi / horor) Michal Kovačik: Hypnóza (horor) Ivana Molnárová Dubcová: Zabudnutí (fantasy / horor) Rastislav Blažek: Kremíkové nebo (sci-fi) Martin Benkovič: Dokonalosť (sci-fi) Ján Babarík: Statočný chlapík (horor) Katarína Pivarčiová: Galanthus nivalis (sci-fi) Adam Valenčík: Boh studne (horor) Martina Vargová: 66 duší (fantasy) Beáta Takáčová: Keď anjeli padajú na zem (sci-fi) Martin Petro: Perpetuum immobile (sci-fi) Veronika Sebechlebská: Mimozemšťanov na Kamennom námestí si nevšímajte (sci-fi / fantasy) Marek Vaňous: Repete (horor) Richard R. Senček: Chronos a jeho deti (sci-fi) Anna Olejárová: Pod tlakom (sci-fi) Simona Sádecká: Škára (horor) Peter Bartoněk: Liga za pokoj v rodine (fantasy) Jana Tabačková: V tuneli (horor) Tomáš Hrábek: Peklo na tanieri (sci-fi)
Čítaj viac
Kúpte spolu
Fantázia 2018 - Ivan Aľakša
Bez rozlúčky - Samantha Young
16,80 €
Ušetríte 8,00 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
464
Vydavateľstvo
Fantázia
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
442355
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,5 / 5

2 hodnotenia

0
1
1
0
0
Kúpte spolu
Fantázia 2018 - Ivan Aľakša
Bez rozlúčky - Samantha Young
16,80 €
Ušetríte 8,00 €

„V školách by sa nemalo učiť o najlepších knihách. Malo by sa učiť milovať čítať.“

B. F. Skinner