Knihy
E-knihy

Hľadajúca

Pravý slovenský kresťanský román

BeneMedia, 2018
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
BeneMedia, 2018

Prechádza pomedzi nás. Celkom obyčajná žena. V duši si nesie príbeh, o ktorom sa nám ani len nesníva. Bojuje o seba, o priazeň ľudí i o Boha. Bojuje a hľadá odpovede na nevyslovené otázky: Prečo sa mi nedarí? Prečo nie som taká...

Čítaj viac

11,88 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

11,88 €

Viac o knihe

Prechádza pomedzi nás. Celkom obyčajná žena. V duši si nesie príbeh, o ktorom sa nám ani len nesníva. Bojuje o seba, o priazeň ľudí i o Boha. Bojuje a hľadá odpovede na nevyslovené otázky: Prečo sa mi nedarí? Prečo nie som taká úspešná ako ostatní?

Myslím si, že nebudem ďaleko od pravdy, keď poviem, že aj ty poznáš dni, ktoré sú tmavšie ako noc. Obdobia samoty a bolestnej prázdnoty. Chvíle hľadania a objavovania niečoho nového. Ak je to tak, potom držíš v ruke tú správnu knihu. Príbeh, ktorý sa dotýka každého z nás. Román o dievčine menom Sany.

Sany žije so svojimi rodičmi. No nech sa snaží akokoľvek, nevie si nájsť cestu k svojej matke. Pocity menejcennosti sa stávajú súčasťou jej osobnosti, preto musí chodiť na pravidelné terapie. Jej rodina túži po šťastí a využíva na to každú príležitosť. A tak sa Sany jedného dňa stretne s kňazom, ktorý jej povie: Si vyvolená.

Nerozumie mu. Je presvedčená o svojej biede. Nik ju nemá rád. Ba dokonca ani nepomyslí na to, že by mohla byť v budúcnosti šťastná.

Nakoniec sa rozhodne postaviť proti svojej rodine a vybrať sa vlastnou cestou. Tá ju zavedie do zariadenia pre duševne chorých, kde stretáva priateľov, ktorých jej zosiela nebo.

Ako do jej príbehu vstúpil Boh? Má moc nad ľuďmi, ktorí nechcú obmäkčiť srdcia?

Je pravda, že vstupuje aj do úplnej tmy?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Hľadajúca - Marcela Bagínová
Dokonalá - Mária Kohutiarová
21,31 €
Ušetríte 0,49 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
324
Hmotnosť
300 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
BeneMedia
Rozmer
125×200 mm
ISBN
9788099907004
Naše katalógové číslo
442267

Čo si myslíme my

Publico manager & eknihy
6. januára 2019

Veľmi rada by som knihu pochválila, ale našla som v nej mnohé nedostatky. Preto ak mám byť spravodlivá, táto kniha si tri hviezdičky zaslúži naozaj len kvôli obálke a odvahe vydavateľa priniesť aj takéto príbehy na knižný trh.
Rušivo pri čítaní pôsobili aj chýbajúce prázdne riadky oddeľujúce odseky v rámci kapitoly, keď sa pozornosť presúvala na iné postavy. Občas mi až po pár vetách docvaklo, že daný dialóg sa odohráva už na inej scéne.
Opäť cítiť veľké tlačenie na pílu v odovzdávaní duchovných posolstiev, vyčíňanie Zlého zase pripomína bububu malých čertíkov.
Ak by som mala porovnať, Dokonalá sa vydarila predsa trochu lepšie. Hľadajúca ma miestami prestávala baviť, pretože som vedela, akým smerom sa (pomerne dlhý) dej uberá. Ale nehádžem flintu do žita a som zvedavá na ďalšie pokusy o dobrý kresťanský román.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,0 / 5

2 hodnotenia

1
0
1
0
0


Kúpte spolu
Hľadajúca - Marcela Bagínová
Dokonalá - Mária Kohutiarová
21,31 €
Ušetríte 0,49 €

„Nakoniec som si spisovateľov rozdelil do dvoch kategórií: tých, ktorí vás nechajú prísť načas, a tých, ktorí spôsobujú meškanie.“

Klub nenapraviteľných optimistov - Jean-Michel Guenassia
Klub nenapraviteľných optimistov
Jean-Michel Guenassia