Knihy
E-knihy

Hraničiarov učeň (Kniha piata)

Výkupné za Eraka

Egmont SK, 2019
Novinka
6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Egmont SK, 2019
5. diel série
Hraničiarov učeň

Skandijský oberjarl Erak podnikne nájazd na pobrežie púštnej krajiny Arida, padne však pri tom do zajatia. Erakov zástupca Svengal požiada o pomoc v Araluene a Halt s Willom sa ponúknu, že s ním vyplávajú do Aridy a privezú za Eraka výkupné. No ak má byť

Čítaj viac

11,90 €

Bežná cena Bežne 13,99 €

Zľava 15%
platí do 29. 3. 2019

Predobjednávka,
vychádza o tri dni

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Piata kniha príbehov o Willovi a jeho priateľoch z hradu Redmont

Skandijský oberjarl Erak podnikne nájazd na pobrežie púštnej krajiny Arida, padne však pri tom do zajatia. Erakov zástupca Svengal požiada o pomoc v Araluene a Halt s Willom sa ponúknu, že s ním vyplávajú do Aridy a privezú za Eraka výkupné. No ak má byť ich cesta úspešná, potrebujú mať so sebou osobu kráľovského rodu, a tak princezná Kasandra – alebo Evanlyn, ako ju pozná Will – prehovorí svojho otca, aby jej dovolil plaviť sa s nimi na juh. K výprave sa pripoja aj Horác a Gilan, aby zabezpečili princezninu ochranu. Dostane sa však šestica statočných k Erakovi včas, keď musí prekonať púšť, ktorú obývajú znesvárené kmene a kde im na každom kroku hrozia neznáme nebezpečenstvá?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Hraničiarov učeň (Kniha piata) - John Flanagan
Parstelvan: Pečať - Silvia Zeumerová
19,90 €
Ušetríte 6,08 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Ranger´s Apprentice. Erak´s Ransom
Rozmer
127×198 mm
Predbežný dátum vydania
22.3.2019
Naše katalógové číslo
437283
Počet strán
436
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Egmont SK
Väzba
pevná väzba
ISBN
9788025245705
Vekové odporúčanie
10+

Recenzie

4,7 / 5

30 hodnotení

24
2
3
0
0

Daniel Kadaš
Daniel Kadaš
10.1.2014
Svelé pokračovanie...
Bol som prekvapený, keď som po prečítaní štvorky hľadal túto knihu a zistil som, že je v češtine. No aj napriek tomu som si ju kúpil a hneď ma vtiahla do dobrodružného fantasy sveta. Z piatich kníh Hraničiarov učeň, ktoré som doteraz prečítal, bola zatiaľ najlepšia a určite ju všetkým odporúčam... ;) :)
Čítaj viac
Monika
2.11.2012
Názor čitateľa
Flanagan nikdy nezradí. Perfektné ako aj všetky ostatné časti HU. Jedna z najlepších. Odporúčam. Nedajte sa odlákať tým, že je to po česky. Aj ja som sa bála, že tomu nebudem dobre rozumieť, ale skvelý dej tento nedostatok vyhladí. Aj napriek češtine ju budete hltať.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Hraničiarov učeň (Kniha piata) - John Flanagan
Parstelvan: Pečať - Silvia Zeumerová
19,90 €
Ušetríte 6,08 €

„Knihy sú najlepšími druhmi človeka, lebo hovoria len vtedy, keď chceme, a keď si želáme, tak mlčia. Dávajú všetko a nechcú nič.“

Münchhausen