Knihy
E-knihy

Najkrajšie vianočné koledy 2 2CD box / Pop koledy

  • Kolektív autorov
Musica, 2018
Výrobca
Musica, 2018

Druhé pokračovanie veľmi úspešnej a mimoriadnej kolekcie vianočných piesní. Tento krát toto vydanie 2CD je určené nielen pre dospelých ale je pre deti. Prináša spolu až 29 známych vianočných piesní a kolied rôznych žánrov...

Čítaj viac

11,44 €

Bežná cena Bežne 12,00 €

Ušetríte 5%
Nestíhame do Vianoc :(

Posielame do 10 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

11,44 €

Viac o titule

Druhé pokračovanie veľmi úspešnej a mimoriadnej kolekcie vianočných piesní. Tento krát toto vydanie 2CD je určené nielen pre dospelých ale je pre deti. Prináša spolu až 29 známych vianočných piesní a kolied rôznych žánrov – pop a koledy. Vďaka exkluzívnemu obsahu a luxusnému prevedeniu obalu ide o titul, ktorý by mal patriť do každej rodinnej fonotéky a hodí sa tiež ako skvelý darček pre dospelých aj pre deti. Sú to pesničky, ktoré s nami žijú, pretože dokázali vyjadriť výnimočné vianočné emócie, nálady a pocity. Veľká zbierka piesní o Vianociach na dvoch CD sa dobre počúva a dobre sa pamätá. Je plná vynikajúcich speváckych vystúpení, výnimočných skladieb, úžasných textov a vianočných príbehov v podaní slovenských spevákov a interpretov.

Vďaka tomuto albumu budú títo interpreti s Vami aj počas najkrajšieho obdobia v roku. Album Najkrajšie vianočné pesničky 2 je to najkrajšie, čo vám spríjemní vianočné posedenie s priateľmi, či zaznie pri štedrovečernom stole s Vašou rodinou, či s Vašimi deťmi. Vhodné aj ako zvuková kulisa pre spríjemnenie prostredia v podnikoch, či pre vianočné firemné posedenia.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Najkrajšie vianočné koledy 2 2CD box / Pop koledy - Kolektív autorov
Vianočné rozprávky -
22,87 €
Ušetríte 1,12 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Jazyk
slovenský
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
436409

Recenzie

Ako sa vám páčil album?

Kúpte spolu
Najkrajšie vianočné koledy 2 2CD box / Pop koledy - Kolektív autorov
Vianočné rozprávky -
22,87 €
Ušetríte 1,12 €

„Knihy sa majú vyberať ako priatelia — uvážene a nadlho.“

Michail Larionovič Michajlov