Knihy
E-knihy

Dievča v zrkadle

Novinka
4-5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ, 2018

Hotely, koncertné sály, ustavičné cestovanie – tak vyzeralo detstvo Olívie, ktorej rodičia mali kapelu. Chýbali jej kamarátky a pocit rodinnej istoty. Tú neskôr nachádza ako dospelá v Jonášovej rodine. Olívia sa snaží potlačiť traumy z detstva a teší sa..

Čítaj viac

9,76 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Zľava 18%
platí do 20. 11. 2018

Predobjednávka. Vychádza 13.11.2018

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Katarína Gillerová je obľúbená slovenská autorka, ktorá má na svojom konte už šestnásť kníh. Jej najnovší román opäť ponúka pútavý dej s prekvapujúcimi zvratmi a témy, ktoré chytia za srdce každú ženu.

Hotely, koncertné sály, ustavičné cestovanie – tak vyzeralo detstvo Olívie, ktorej rodičia mali kapelu. Chýbali jej kamarátky a pocit rodinnej istoty. Tú neskôr nachádza ako dospelá v Jonášovej rodine. Olívia sa snaží potlačiť traumy z detstva a teší sa na spoločný život s Jonášom. Do jej plánov nečakane zasiahne príchod nového šéfa do firmy – bývalého spolužiaka, ktorého kedysi odmietla. Keď sa šéf rozhodne využiť túto príležitosť, aby sa jej pomstil, Olívia nachádza oporu v kamarátke Dorote, ktorá sa sama snaží vyrovnať so životnými sklamaniami. Nádejou pre Dorotu sa stáva sympatický osamelý muž, ktorý ju zahŕňa pozornosťou. Keď však kamarátky nájdu v pivnici jeho vily ukrytú bábiku a detské oblečenie, nádej sa mení na podozrenie...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dievča v zrkadle - Katarína Gillerová
Prebijem sa! Štefánik - Jozef Banáš
22,43 €
Ušetríte 4,37 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
312
ISBN
9788022020763
Naše katalógové číslo
436403
Väzba
pevná väzba
Predbežný dátum vydania
13.11.2018
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ

Recenzie

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dievča v zrkadle - Katarína Gillerová
Prebijem sa! Štefánik - Jozef Banáš
22,43 €
Ušetríte 4,37 €

„Dobré knihy, ak sú skutočne dobré a múdro napísané, sú cibrením ducha, pilníkom súdnosti, masťou na oči, lievikom múdrosti, zrkadlom cudzích myšlienok a činov, našich vlastných myšlienok a činov potom vodidlom.“

Komenský