Knihy
E-knihy

Jorga

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #20
3 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ, 2018
2. diel série
Kliatba

Jana Pronská nám vo svojom najnovšom románe ponúka dlho očakávané pokračovanie bestselleru Kliatba, ktorý nedávno vyšiel v 3. vydaní. Dajte sa uniesť autorkinou fantáziou a ponorte sa do strhujúceho príbehu...

Čítaj viac

7,90 €

Bežná cena Bežne 10,90 €

Ušetríte 28%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Jana Pronská nám vo svojom najnovšom románe ponúka dlho očakávané pokračovanie bestselleru Kliatba, ktorý nedávno vyšiel v 3. vydaní. Dajte sa uniesť autorkinou fantáziou a ponorte sa do strhujúceho príbehu, v ktorom sa zavŕši osud ochrankyne Jorgy.

Zdá sa, že kliatba nešťastnej matky bola po stáročiach prelomená – preliata krv oslobodila Markusa Berzeviča i jeho strážkyňu. Jorga teda môže slobodne odísť a žiť svoj život. Zo všetkého najväčšmi túži po láske, akú vídala u svojho pána a jeho ženy Vereny. Jediná osudná chyba jej však nielen vezme moc a spomienky, ale aj vzkriesi čarodejnicu, ktorá žiada, aby ju nasledovala. Jorga sa úporne bráni, nechápe, prečo jej vazalstvo nemôže navždy pominúť. Čo sa stalo v dávnej minulosti, že duch čarodejnice nemôže odísť a zúfalo sa domáha jej pomoci? Aké temné tajomstvá ešte vyjdú na svetlo sveta? Jorga sa musí rozhodnúť, či je jej sloboda dôležitejšia než tí, čo s Markusom zdieľajú spoločný osud...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Jorga - Jana Pronská
Nezvyčajné manželstvo - Kristi Ann Hunter
16,19 €
Ušetríte 6,61 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
216
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
434777
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,8 / 5

14 hodnotení

12
1
1
0
0

Veronika Pindešová
Veronika Pindešová
dnes
Odvážna Jorga
Tešila som sa na pokračovanie Kliatby. Mala som pocit že toto bude niečo čo ulahodí môjmu srdcu ktoré túži po štipke fantázii , z čiach mýtov a legiend, ale aj romantiky a vášňe... Dočkala som sa. Vždy ma fascinovali čarodejnice a bosorky, takže knihu som čítala so zatajeným dychom. Síce na začiatku som mala menší problém prehĺbiť sa do deja ale neskôr sa mi to konečne podarilo, páčia sa mi prvky mágie a fantázie, ako vždy Pani Pronská nesklamala a dodala krásny čarovný príbeh- odporúčam.
Čítaj viac
Lenka Halvoniková
Lenka Halvoniková
pred štyrmi dňami
Zbožňujem spisovateľku Janu Pronsku. No musím povedať, že toto dielo bolo jedno zo slabších. Bosorky a čarodejnice má nikdy moc nefascinovali. Ale 100 ľudí 100 chutí.
Čítaj viac
Dana
pred štyrmi dňami
Jorga
Je taká naša. Život prežijeme tam, kde nás osud zaveje. Príjemné čítanie pri teplom nápoji. Človek sa ponorí do spleti životov postáv z knihy. Predstavuje si krajinu, ktorá tu bola pred našimi generáciami. Cíti hrdosť, tieseň, vzburu. Tak to má byť, veď je to napísané akoby o nás. Nečítala som len jednu knihu od tejto autorky. No v dejoch jej diel, sa cítim ako ryba vo vode. Oplatí sa vziať ich do svojich rúk.
Čítaj viac
Daniela
pred piatimi dňami
Jorga
Vrelé poďakovanie posielam autorke i vydavateľstvu. Kniha je napínavá až do konca. Prečítaná bez prestávky. Očakávam skoré pokračovanie deja. Odporúčam ako vďačný vianočný darček.
Čítaj viac
Marika
pred piatimi dňami
Len som ju začala čítať, lebo pred tým som si musela pripomenúť KLIATBU. Vidí sa mi, že ma opäť nesklame a podľa obsahu predpokladám, že budú ďalšie dve pokračovania, na ktoré sa teším.
Čítaj viac
Juliana Repová
pred piatimi dňami
Jorga
Mám rada knihy tohto tipu a zvlášť od pani Pronskej. To sú knihy, ktoré človek nepustí z ruky pokiaľ ich nedočíta do konca. Výborné, ako všetky jej diela, potešenie na mojej strane a teším sa už na niečo nové.

Nesmierne ma teší, že pani Pronská píše hlavne príbehy z prostredia našich krásnych hradov a ich zrúcanín. Prajem jej veľa úspechov a ďalších krásnych myšlienok, ktoré vloží pre nás čitateľov na papier.
Čítaj viac
Katika
pred piatimi dňami
Jorga
Zase jeden z tých titulov ktoré som zhltla na jeden dych... Knižky od pani Pronskej sú pre mňa ako balzam na dušu... Mam všetky ktoré vydala a už teraz sa teším na ďalšie
Čítaj viac
Alžbeta Ďurfinová
Alžbeta Ďurfinová
7.11.2018
Odporúčam.
Bola som veľmi zvedavá na pokračovanie Kliatby. A ako vždy ma pani Pronská nesklamala. Knihu som prečítala jedným dychom. Myslím, že sa môžeme tešiť ešte aspoň na dve pokračovania... Kniha je super oddychovka. Odporúčam.
Čítaj viac
Rina Parajová
Rina Parajová
31.10.2018
Netrpezlivo očakávané pokračovanie Kliatby, ktoré prekvapivo ukázalo, že za prvou knihou sa skrývalo omnoho viac. Zatiaľ čo pri prvej som nemala nejaký pocit fantasy prvkov, pri tejto už áno. A príbeh je... mimoriadne spletitý a bohatý na udalosti. Autorka ma rozhodne prekvapila, dosť vybočila zo svojho bežného písania. Najmä tým pestrým dejom. Niekedy sa mi to zdalo až neprirodzené. Ale inak pekné.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Jorga - Jana Pronská
Nezvyčajné manželstvo - Kristi Ann Hunter
16,19 €
Ušetríte 6,61 €

„Niektoré knihy boli, zdá sa, napísané nie preto, aby sa z nich človek poučil, ale aby sa dozvedel, že autor niečo vie.“

Goethe