Knihy
E-knihy

Rozpoltená

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
TOP #11
5 hodín čítania
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ, 2018

Autorka, ktorá sa do povedomia čitateľov zapísala najmä úspešnou trilógiou Zlatokopka, sa vo svojom najnovšom, v poradí siedmom románe vracia k téme, ktorou zaujala už v knihe Nebezpečná. Dve mladé ženy, dva životy, dva osudy...

Čítaj viac

9,50 €

Bežná cena Bežne 12,90 €

Ušetríte 26%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Autorka, ktorá sa do povedomia čitateľov zapísala najmä úspešnou trilógiou Zlatokopka, sa vo svojom najnovšom, v poradí siedmom románe vracia k téme, ktorou zaujala už v knihe Nebezpečná. Dve mladé ženy, dva životy, dva osudy. Spája ich spoločný lekár a psychiatrická klinika, napriek tomu sa nikdy nestretnú. Nie, toto nie je hádanka,toto je znepokojivý príbeh, pri ktorom vám zo sily narušenej ľudskej psychiky budú naskakovať zimomriavky. Aký je živots halucináciami alebo masívnymi výpadkami pamäti? Čo sa deje v čase, ktorý si hlavné hrdinky nepamätajú? Dá sa takáto porucha utajiť pred blízkymi a okolím, dá sa s ňou normálne žiť? Jedna žena uteká pred pravdou, druhá pred smrťou, idú však tou istou cestou. Dostanú sa do rovnakého cieľa?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Rozpoltená - Lucia Sasková
Jedného dňa v decembri - Josie Silver
19,20 €
Ušetríte 7,60 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
352
Vydavateľstvo
Slovenský spisovateľ
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
433479
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,6 / 5

14 hodnotení

11
0
3
0
0

Kristína
8.11.2018
Wau!!
Výborná kniha ako všetky ostatné od Lucky. Začiatkami som sa chvíľu strácala, nechápala som. Ale po prelúskaní niekoľkých strán ma dej strhol a už som sa nevedela odtrhnúť. Včera večer som ju dočítala a ešte aj dnes ráno uvažujem nad knihou. Takže wau klobúk dolu Lucka, teším sa na ďalšiu knihu. :)
Čítaj viac
Angelika Prokopová
2.11.2018
Rozpoltená
Z knihy mám zmiešané pocity. Boli tam pasáže, ktoré sa mi páčili, ale aj také, ktoré sa mi nepáčili. K pozitívam - je veľmi cítiť, ako sa autorka časom vyvíja. Aj čo sa týka opisov, dialógov, celkovou štruktúrou deja. So Zlatokopkou, čo som čítala veľmi dávno, sa to rozhodne porovnávať nedá, lebo to bolo ako od inej autorky. Teda toto sa mi veľmi páčilo. Trochu ma sklamalo, že som zápletku odhadla už od 20. strany, nechala by som čitateľa dlhšie v napätí. Ale aj tak, nemusela som sa nútiť do čítania, lebo som bola zvedavá ako to bude pokračovať ďalej. To je veľké pozitívum. Negatívum... Pasáž, keď sa hlavná hrdinka dostala na psychiatriu mi veľmi nápadne pripomínala Anjelský prach, túto knihu som čítala pred Rozpoltenou a až zarážajuco veľa podobností tam bolo v mnohých aspektoch. A to sa vôbec nejednalo o samotný chod psychiatrie. Na to, že som čítala aj Nebezpečnú musím priznať, že sa to veľmi, veľmi líšilo...
Čítaj viac
Kristína B.
27.10.2018
Mám rada knihy, ktoré vo mne zanechajú nejaký pocit, knihy, nad ktorými musím ešte pár dní po prečítaní premýšľať. A tejto knihe sa to podarilo. Mne osobne sa páči aj štýl, akým autorka píše - dynamicky, bez zbytočného balastu a zdĺhavých opisov, ktoré by nútili knihu odkladať z rúk.
Čítaj viac
Rina Parajová
Rina Parajová
24.10.2018
No, Lucka nám dozrieva každou ďalšou knihou :) Jej záľuba vyhľadávať špecifické témy, ktoré sú tabuizované alebo odsudzované, je silne jedinečná. Mňa osobne vždy prekvapí, ako dôkladne svoje príbehy spracuje, aké sú jej postavy mimoriadne živé, až ťažko veriť, že nejde o skutočných ľudí. Z tohto príbehu mi naskakovala husia koža, aj keď som stála na mhd zastávke a zima mi rozhodne nebola. A pritom je taký... ľudský. Kniha prekonala moje očakávania.
Čítaj viac
Dominika
17.10.2018
Opäť vynikajúca kniha
Akurát som jedným dychom prečítala tuto knihu. Bola vynikajúca, ako zatiaľ všetky od Lucie Saskovej. Určite odporúčam a tesim sa na ďalšie knihy od nej :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Rozpoltená - Lucia Sasková
Jedného dňa v decembri - Josie Silver
19,20 €
Ušetríte 7,60 €

„Čím je spisovateľ lepší, tým menej literárne píše.“

Henrik Sienkiewicz