Knihy
E-knihy

Štvrtý trimester

Ikar, 2018
Okamžitý download
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Ikar, 2018

Budúce mamičky sa obvykle chystajú na príchod bábätka veľmi svedomito, starajú sa o seba, zdravo sa stravujú, často odpočívajú. Ale čo po pôrode? Štvrtý trimester, teda prvé tri mesiace po pôrode, je najnáročnejším obdobím...

Čítaj viac

9,70 €

Bežná cena Bežne 13,90 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Budúce mamičky sa obvykle chystajú na príchod bábätka veľmi svedomito, starajú sa o seba, zdravo sa stravujú, často odpočívajú. Ale čo po pôrode? Štvrtý trimester, teda prvé tri mesiace po pôrode, je najnáročnejším obdobím rodičiek. Žena je fyzicky a emocionálne vyčerpaná, jej intímny život absentuje a navyše je vystavená tlaku okolia, aby sa čo najskôr zotavila a v plnej sile sa vrátila do zabehaných koľají. Táto príručka prináša praktické rady ženám, ktoré sa zotavujú z pôrodu na telesnej, emočnej, vzťahovej či duchovnej úrovni. Poskytuje návod, ako zvládnuť mimoriadne dôležitý prechod, ktorý pretrváva mesiace až roky. Okrem iného sa venuje: • príprave na pôrod • organizácii času a domácnosti, aby prechod k materstvu prebehol optimálne• jednoduchým radám, ktoré uľahčujú zotavovanie • posilňovaniu vzťahov a návratu k intímnemu životu• zásadám bezpečného cvičenia po pôrode• skúmaniu zložitých a často rozporuplných popôrodných emóciíZ anglického originálu The Fourth Trimester (Shambhala Publications, USA 2017) preložil Róbert Hrebíček.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Štvrtý trimester - Kimberly Ann Johnson
Bez rozlúčky - Samantha Young
18,60 €
Ušetríte 8,20 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
376
Vydavateľstvo
Ikar
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
431205
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

Čítaj viac
Kúpte spolu
Štvrtý trimester - Kimberly Ann Johnson
Bez rozlúčky - Samantha Young
18,60 €
Ušetríte 8,20 €

„Aby existovali veľkí básnici, musia existovať veľkí čitatelia.“

Walt Whitman