Knihy
E-knihy

V hlavnej úlohe Tracy Beakerová

Slovart, 2007
Vydavateľstvo
Slovart, 2007

Tracy Beakerová je späť... a práve je zúfalá. V škole nacvičujú vianočné predstavenie a neskrotná Tracy sa obáva, že jej nezveria ani úlohu bezmenného strašidla...

Čítaj viac

9,45 €

Bežná cena Bežne 9,95 €

Ušetríte 5%

Vypredané

Zadajte e-mail a budeme vás informovať, keď bude kniha dostupná.

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Tracy Beakerová je späť... a práve je zúfalá. V škole nacvičujú vianočné predstavenie a neskrotná Tracy sa obáva, že jej nezveria ani úlohu bezmenného strašidla. No nakoniec prekvapivo dostane hlavnú úlohu. Zvládne zahrať mrzutého starca? V príprave na jej veľký deň ju opäť podporuje veľká priateľka Kam.

Preklad: Katarína Karovičová
Čítaj viac
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Starring Tracy Beaker
Rozmer
130×195 mm
ISBN
8080853075
Naše katalógové číslo
38762
Počet strán
173
Hmotnosť
300 g
Rok vydania
2007
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

16 hodnotení

13
0
3
0
0

WeWe alebo 910
2.5.2009
Názor čitateľa
Je to rovnako dobré ako aj prvé pokračovanie
Čítaj viac
Sofia Orišková
Sofia Orišková
7.8.2008
Superrrr
Je to fakt velmi dobra kniha .Velmi mam rada Tracy .Precitajte si ju
Čítaj viac
magda
4.8.2008
super
tak tato knizka je fakt super, pretoze tracy beakerova som uz predtim videla v telke a bolo to soper
Čítaj viac
majka
majka
27.11.2007
Názor čitateľa

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

mne sa tato tracy veľmi páčila,no je preložená vo veľmi zlom čase:v tejto časti ešte býva v "smetisku",zatiaľ čo v časti všade dobre,doma najlepšie už bývy u kam.odporúčam čítať v tomto poradí:Príbeh Tracy Beakerovej,V hlavnej úlohe Tracy Beakerová,Všade dobre,doma najlepšie.ale inak v pohode kniha,zasmejete sa:)))
Čítaj viac

JACQUELINE WILSON se narodila v Somersetu, ale větší část dětství strávila v Kingstonu v hrabství Surrey. Odmalička toužila stát se spisovatelkou a svůj první "román" napsala v devíti letech. Jak rostla, popsala postupně bezpočet sešitů. Jako dospělá začala pracovat nejprve v jednom nakladatelství, pak strávila dva roky psaním článků do časopisů, až se z ní nakonec stala velice úspěšná spisovatelka. Přestože mezi její nejznámější knihy patří ty dětské, napsala také řadu detektivních románů a her, které odvysílala britská rozhlasová stanice Radio 4. Kromě toho vede kursy kreativního psaní pro děti. Sama je náruživá čtenářka - vlastní stále se rozrůstající sbírku více než 10 000 knih (prý se jí už začaly rozlézat i po koberci!).
 Jacqueline Wilsonová za své knížky pro děti již získala řadu ocenění. V současné době žije v Surrey a má jednu dospělou dceru.

Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac

„Niektoré knihy sú nezaslúžene zabudnuté, žiadna však nie je zapamätaná nezaslúžene.“

W. H. Auden