Knihy
E-knihy

Hrdlorezi Kelti

V ďalšej knihe z edície Hrôzostrašná história sa mladý čitateľ dozvie množstvo podrobností zo života Keltov...

Čítaj viac

4,70 €

Bežná cena Bežne 4,95 €

Ušetríte 5%

Posielame do dvoch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

V ďalšej knihe z edície Hrôzostrašná história sa mladý čitateľ dozvie množstvo podrobností zo života Keltov. Objasní skutočnosti, prečo sa Kelti chvastali, načo im boli ľudské hlavy a kedy žuli psie mäso. V knižke sú tiež zaujímavosti ako si vyrobiť mozgovú loptičku, alebo prečo sa Kelti smiali na pohreboch. Stále však treba mať na pamäti, že kniha nie je vhodná pre dospelých, predovšetkým pre učiteľov.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Hrdlorezi Kelti - Terry Deary
Krvilační Aztékovia - Terry Deary
10,35 €
Ušetríte 0,55 €

Recenzie, kritiky

Hrdlorezi Kelti Knižná revue

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
The Cut-throat Celts
Rozmer
130×200 mm
ISBN
8080853051
Naše katalógové číslo
36270
Počet strán
128
Hmotnosť
180 g
Rok vydania
2007
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Slovart

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,4 / 5

40 hodnotení

28
6
3
2
1

cmoroooooo
24.12.2012
Ty KOKSOOO !
je tu bombastická knizka ..precital som ju uz 4 razy a neomrzii ..je fakt bombová a urcite dOPORUCUJEM VSETKYM CITATELKAM A CITATELOM:. a este niečo _ OPPA HROZOSTRASNAHISTORIA style !! x)*
Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
Hrdlorezi Kelti - Terry Deary
Krvilační Aztékovia - Terry Deary
10,35 €
Ušetríte 0,55 €