Knihy
E-knihy

Energetická rovnováha organizmu

Eugenika, 2007
Vydavateľstvo
Eugenika, 2007

Kniha pojednává o způsobech obnovení energetické rovnováhy organizmu pomocí přirozených prostředků. Autor vychází ze staré čínské školy. Vysvětluje, jak funguje mechanismus bioenergetické soustavy lidského organismu...

Čítaj viac

11,86 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Posielame do týždňa

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kniha pojednává o způsobech obnovení energetické rovnováhy organizmu pomocí přirozených prostředků. Autor vychází ze staré čínské školy. Vysvětluje, jak funguje mechanismus bioenergetické soustavy lidského organismu…

Základním pojmem je čchi-kosmická síla či energie nacházející se v celém vesmíru. Energetická rovnováha každého člověka je nejvíce závislá na vlivu energetických polí sluneční soustavy a zemského povrchu. Člověk může tyto energie ovládat tak, že se řídí biorytmy a vědomě si vybírá místo svého bydliště či pracoviště. Najdete zde mnoho praktických pokynů a rad: recepty na očistu organismu, cvičení a meditace, a též ilustrační příklady ze života.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Energetická rovnováha organizmu - Gennadij Malachov
Léčivá detoxikace hladem - teorie - Gennadij Malachov
20,32 €
Ušetríte 0,48 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
324
Hmotnosť
240 g
Rok vydania
2007
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Eugenika
Rozmer
130×200 mm
ISBN
8089227624
Naše katalógové číslo
36094

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,3 / 5

3 hodnotenia

2
0
1
0
0

Vznik

Eugeniku založil v roku 1991 Alexander Giertli. Pri jej vzniku stála myšlienka ponúknuť ľuďom na celom Slovensku prostredníctvom distribúcie i priameho predaja kvalitnú literatúru z oblasti ezoteriky, spirituality, populárnej psychológie, osobného rastu i zdravia. Od roku 1994 sa Eugenika začala profilovať aj ako vydavateľstvo vlastných titulov s ambíciami uplatniť sa aj na českom trhu (preto väčšina našich kníh vychádza v českom jazyku). Začiatky boli skromné – v roku 1998 vyšlo osem titulov. Potom ročný priemer stúpol na 25-30. Od roku 2007 sa tento počet zdvojnásobil a objem vydaných kníh ďalej stúpa.O vydavateľstve

Naším cieľom je prinášať do nášho prostredia kvalitné informácie, myšlienky a metódy, ktorých spoločným cieľom je rozširovanie vedomia. Veríme, že v tejto dobe je poctivá práca na svojom vlastnom, individuálnom raste a posun myslenia smerom k prevzatiu zodpovednosti za to, čo prežívame (založenom na myšlienke, že našu realitu formuje to, ako zmýšľame a ako sa cítime), to najlepšie a najzmysluplnejšie, čo sa dá robiť. Naším heslom je: Dobrá kniha môže zmeniť život!

Ako vyberáme tituly

Väčšina našich kníh sú preklady zahraničných titulov. Vyhľadávame knihy, ktoré ponúkajú zaujímavé, prínosné a prakticky uplatniteľné možnosti rozvoja ľudí ako duchovných bytostí, snažiacich sa čo najviac si užiť život vo fyzickom svete. Dôležitým kritériom je, aby boli tieto informácie podané inteligentne a rozumne. Okrem najnovších smerov a svetových „hitov“ sa snažíme mať v ponuke aj niečo z významnej klasiky ezoterickej literatúry.

Na ktorý titul sme najviac hrdí

Určite v tomto zmysle nie je možné uviesť len jedinú knihu. Sme však veľmi hrdí na kompletné dielo v našom slovenskom preklade Esther a Jerryho Hicksovcov, známe aj pod názvom Abraham-Hicks. Tak isto napríklad na dielo (v češtine) pozoruhodného astrológa Martina Schulmana. A radosť máme aj z každoročného obľúbeného Lunárneho kalendára.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Energetická rovnováha organizmu - Gennadij Malachov
Léčivá detoxikace hladem - teorie - Gennadij Malachov
20,32 €
Ušetríte 0,48 €

„Písanie je pre mňa jednoducho myslenie cez moje prsty.“

Isaac Asimov