Knihy
E-knihy

Žiadne stretnutie nie je náhodné

Poznávanie seba samého prostredníctvom druhých

Eugenika, 2006
Vydavateľstvo
Eugenika, 2006

Človek si často vytvára mylné predstavy o sebe aj druhých, čo negatívne vplýva na našu komunikáciu s okolím. Autor je presvedčený, že pri každom stretnutí s nejakým človekom sa môžeme niečo naučiť...

Čítaj viac

4,64 €

Bežná cena Bežne 5,20 €

Ušetríte 11%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Človek si často vytvára mylné predstavy o sebe aj druhých, čo negatívne vplýva na našu komunikáciu s okolím. Autor je presvedčený, že pri každom stretnutí s nejakým človekom sa môžeme niečo naučiť. Predkladá sériu jednoduchých nápadov, pohľadov, rád a cvičení, ktoré nám pomôžu pravdivo vidieť sami seba aj druhých.

Dostupné aj v kolekcii za výhodnú cenu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Žiadne stretnutie nie je náhodné - Kay Pollak
Šlabikár šťastia - Pavel Hirax Baričák
13,56 €
Ušetríte 1,63 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
100
Hmotnosť
60 g
Rok vydania
2006
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Eugenika
Rozmer
115×165 mm
ISBN
808891325X
Naše katalógové číslo
35273

Čo si myslíme my

21. apríla 2015

Ak viete čítať medzi riadkami a túžite po zlepšení medziľudských vzťahov, je to kniha pre vás. Pri tejto knižke sa zamyslite nad ľuďmi, ktorých ste v doterajšom živote stretli(čo vám dali, možno aj vzali) a pochopíte prečo sa tak stalo. Ponúkne množstvo pekných myšlienok, ktoré už síce boli aj počuté, ale pohladia na duši.

Čítaj viac

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,6 / 5

1188 hodnotení

954
91
80
42
21

Najužitočnejšie recenzie

Dušan Kmeť
Dušan Kmeť
5
10.12.2013
Perfektné, prečítaná do hodinky a jednoznačne nie posledný krát, tá kniha je písaný výstižne bez omáčok na pochopenie, takže treba otvorit myseľ a príjmať všetky info a to sa nedá prijať všetko pri prvom čítaní, takže jednoznačne treba prečítať viackrát. Perfektná kniha!
Čítaj viac
Lucia
2
7.9.2010
Čakala som od knižky podstatne viac. Viac menej zabitá hodinka čítania. Neodporúčam ľuďom, ktorí už žijú s cieľom byť na druhých ľudí dobrý a ktorí sa snažia myslieť pozitívne. Lebo práve o tom je týchto pár stránok
Čítaj viac
Cheveux
23.9.2018
Chyby v knihe, inak dobre myslená.
Knižka je stručná, ale zato výstižná. Ako tu už bolo napísané, niektoré knihy sú dlhé a je tam plno omacok, až sa to nechce cloveku dočítať, pripadne sa v knihe strati. Tato knižka je tak stručná, že sa dá prečítať zachvilu, no hlavnu message človek dostane rýchle.
Čo ma sklamalo sú caste chyby a vynechané písmena. To beriem ako faux pas a neúctu vydavateľstva voči čitateľovi.
Čítaj viac
7.11.2016
Názor čitateľa
Kniha ma nezaujala, nič mi nedala, ani som ju nedočítala. Zrejme to bude určené pre nenáročného čitateľa...výroky poznám, a je mi veľmi ľúto, že knihu hodnotím takto negatívne...
Čítaj viac
macko uško
16.3.2016
Jedinečnosť
Táto kniha alebo lepšie povedané knižôčka je jedinečná. Jedinečná svojím podaním určená naozaj pre každého. Po prečítaní tejto knihy nebudete oboznámený nejakými filozofickými alebo duchovnými smermi, ale skutočnosťou, že všetci máme predispozície nato byť milujúcimi ľudmi. Kniha Vám pomôže spoznať a odhaliť, odkiaľ sa berú všetky problémy a predsudky, skrz ktoré máte neustálu potrebu obviňovať svojich blížnych, seba alebo rôzne zhody okolností ktoré Vás postihli. Dostanete úplne nové interpretovanie reality skrz poznania seba samého, prostredníctvom prijatia lásky a pochopeniu strachu.Buďte tou zmenou, ktorú chcete vidieť vo svete. Túto knihu by si mal "povinne" prečítať každý, lebo ak máte s niekým alebo niečím problém, tak v prvom rade máte problém so sebou.
Čítaj viac
Edita Taligová
16.11.2015
Názor čitateľa
topka medzi mojimi knižkami mám ju po ruke vždy keby niečo , napísaná stručne , jasne napriek tomu treba vedieť čítať aj medzi riadkami , doporučujem a neposlednom rade výhoda pre čitateľov ktorý sa zvyknú zľaknúť hrubej knihy u tejto to rozhodne tak nebude
Čítaj viac
Jana
20.6.2015
V jednoduchosti je krása
Niekto bude tvrdiť, že je napísaná amatérsky, niekto, že je tá kniha nič moc a niekomu príde úžasná. Môžte mať prečítaných milión kníh o pozitívnom myslení, ale stále to u vás nefunguje apotom sa vám dostane do rúk takéto niečo malé, praktické a jednoduché, a keď viete čítať medzi riadkami, hneď pochopíte, ako to celé funguje. Ja som ostala až troška nahnevaná, že som niektorými inými "lepšími" motivačnými knihami zabila toľko času a nič z toho. Som vďačná za tú knihu, že sa dostala ku mne. Bol to darček od sestry. Ja odporúčam. ;-)
Čítaj viac
mariana
29.3.2015
kniha je mala ale vystizna
Super kniha, mala ale vystizna so zaujimavymi vetami aj na zamyslenie ale aj na pripomenutie veci, ktore by si mal clovek castejsie uvedomit a riadit sa nimi...nic nieje nahoda a vsetko sa prenieco deje..tak si vezmime z zoho to pozitivne ...:-)
Čítaj viac
Sisa
13.1.2015
mudra kniha
Je napisana zrozumitelne,možno sa niekomu zdá,ze tam toho nie je moc popisaneho,ale...jednoznacne da tato kniha velmi veľa cloveku,ktorý je dlhodobo "niekde inde",keď zmýšľa úplne inak a pozitívne myslienky sú mu vzdialene.rozhodne je to cenny darcek.
Čítaj viac
Margit
12.1.2015
Žiadne stretnutie nie je náhodné
Pár myšlienok v tejto knihe na Vás urobí dojem, ale aj tak ste ich pred tým už niekde počuli/čítali. Nehovorím, že je to strata času - jej prečítanie Vám zaberie pol hodinku, len od toho neočakávajte, že sa Vám zmení život či pochopíte všetky svoje stretnutia. Mne osobne okrem pekných oprášených myšlienok, táto kniha nič nedala. Čítala som oveľa lepšie knihy.
Čítaj viac
Fez
5.11.2014
Skvelá kniha
Jednoduché a pravdivé. Názory v tejto knižke sú pekné a zmysluplné, nie ako tie zložité návody, ktoré ešte nikdy nikomu nepomohli.
Kniha sa na nič nehrá a hovorí jasne.
Nie je dlhá čo ani nevadí, pretože hovorí všetko čo je potrebné.
Čítaj viac
Charlie
20.8.2014
Názor čitateľa
Možno pre niekoho moc jednoduché ,ale pekné ľahké čítanie.Túto knižku považujem za pekný úvod k ,,Šťastie nie je náhoda" / tiež Pollak /
Čítaj viac

Čítaj viac
Kúpte spolu
Žiadne stretnutie nie je náhodné - Kay Pollak
Šlabikár šťastia - Pavel Hirax Baričák
13,56 €
Ušetríte 1,63 €

„Niet krajších rozprávok než tie, ktoré napíše sám život.“

Hans Christian Andersen