Knihy
E-knihy

Rozhovory z týždenníka TV oko

Vydavateľstvo
Petit Press, 2006

Výber najzaujímavejších rozhovorov z týždenníka TV oko. Václav Havel, Ján Čarnogurský, Marián Labuda, Bolek Polívka, Karel Schwarzenberg, Martin Huba, Lászlo Szigeti, Martin Šulík, Dušan Dušek, Fedor Gál... a Tina Čorná...

Čítaj viac

2,85 €

Bežná cena Bežne 3,00 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Výber najzaujímavejších rozhovorov z týždenníka TV oko. Václav Havel, Ján Čarnogurský, Marián Labuda, Bolek Polívka, Karel Schwarzenberg, Martin Huba, Lászlo Szigeti, Martin Šulík, Dušan Dušek, Fedor Gál... a... Tina Čorná. 35 výborných rozhovorov, ku ktorým sa oplatí vrátiť.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Rozhovory z týždenníka TV oko - Tina Čorná
Horiaca ríša - Juraj Červenák, Michal Ivan (ilustrátor)
14,34 €
Ušetríte 2,56 €

Recenzie, kritiky

Klásť tie správne otázky je umenie (Jozef Bžoch), knihy.sme.sk

Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
189
Hmotnosť
570 g
Rok vydania
2006
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Petit Press
Rozmer
170×245 mm
ISBN
8085585987
Naše katalógové číslo
31830

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,0 / 5

1 hodnotenie

0
0
1
0
0

Petit Press, a. s., je jedným z najvýznamnejších vydavateľstiev na Slovensku. Poskytuje širokú škálu multimediálnych produktov a služieb. Portfóliá tlačených periodík tvoria denníky SME, ÚJ SZÓ, KORZÁR, regionálne týždenníky MY, týždenníky TV SVET a VASÁRNAP, bezplatné noviny ECHO, dvojtýždenníky THE SLOVAK SPECTATOR , PROFIT a mesačníky LIŠIAK, MAGAZÍN ZDRAVIA a DOMA V ZÁHRADE.Digitálne médiá sú zastúpené najmä najnavštevovanejším spravodajským portálom sme.sk, ktorý má viac ako 2 milióny návštevníkov mesačne.
Prvou knižnou edíciou vydavateľstva bola v roku 2004 Svetová knižnica SME – 20. storočie, neskôr pribudla edícia 19. storočie. V týchto dvoch edíciách vyšlo spolu 80 titulov. Petit Press vydáva aj autorské knihy svojich novinárov, knižné publikácie určené pre deti a mládež a taktiež knihy z oblastí športu, zdravia a vzdelávania.

Koncom roka 2015 vydavateľstvo uviedlo edíciu s názvom Knižná klasika denníka SME. Čitateľom ponúka výber 12 diel z rôznych literárnych žánrov, ktoré iste zaujmú aj náročnejších čitateľov.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Rozhovory z týždenníka TV oko - Tina Čorná
Horiaca ríša - Juraj Červenák, Michal Ivan (ilustrátor)
14,34 €
Ušetríte 2,56 €