Knihy
E-knihy

Daňovníctvo

Daňová teória a politika I

Vydavateľstvo
Wolters Kluwer, 2018
Edícia
Ekonómia

Problematika daní a optimalizácie daňového systému rezonuje v spoločnosti stále a týka sa každej fyzickej či právnickej osoby. Cieľom tejto publikácie je preto poskytnúť komplexný pohľad na dane, daňovú politiku Slovenskej republiky a Európskej únie...

Čítaj viac

18,01 €

Bežná cena Bežne 18,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do štyroch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

18,01 €

Viac o knihe

Problematika daní a optimalizácie daňového systému rezonuje v spoločnosti stále a týka sa každej fyzickej či právnickej osoby. Cieľom tejto publikácie je preto poskytnúť komplexný pohľad na dane, daňovú politiku Slovenskej republiky a Európskej únie a zároveň poukázať aj na niektoré spôsoby merania daňového zaťaženia práce. Problematiku daní podáva dostatočne vyčerpávajúco, výklad jednotlivých druhov daní je doplnený názornou aplikáciou riešenia vybraných problémov vo forme praktických príkladov. Do výkladu daňových postupov autori zapracovali príslušné smernice Európskej únie vzťahujúce sa na jednotlivé druhy daní. Celkový pohľad na daňovú sústavu Slovenskej republiky by však nebol kompletný bez objasnenia základných otázok týkajúcich sa správy daní (daňové konanie, vyrubovacie konanie, riadne a mimoriadne opravné prostriedky, daňová exekúcia).
Svojím obsahom bude publikácia spolu s nadväzujúcou zbierkou praktickým prínosom nielen pre študentov Národohospodárskej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave, ale aj pre širokú verejnosť, ktorá sa zaoberá daňovou problematikou, a pre podnikateľskú prax.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Daňovníctvo - Anna Schultzová a kolektív
Biela veža - Juraj Červenák, Michal Ivan (ilustrátor)
29,86 €
Ušetríte 2,94 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
360
Hmotnosť
720 g
Rok vydania
2018
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Wolters Kluwer
Rozmer
175×250 mm
ISBN
9788075981073
Naše katalógové číslo
314956

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Daňovníctvo - Anna Schultzová a kolektív
Biela veža - Juraj Červenák, Michal Ivan (ilustrátor)
29,86 €
Ušetríte 2,94 €

„Z každej napísanej poviedky by sa mal začiatok a koniec škrtnúť. Tam totiž my spisovatelia klameme najviac.“

Anton Pavlovič Čechov