Knihy
E-knihy

P.S. Mám ťa rada

Slovart, 2018
Novinka
Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
Slovart, 2018

Hlavnou hrdinkou románu P. S. Mám ťa rada od známej autorky tínedžerských kníh je Lily. Hodinu chémie si kráti tým, že píše na lavicu slová piesne. Na druhý deň zistí, že v tom ktosi nielen že...

Čítaj viac

6,99 €

Bežná cena Bežne 9,95 €

Ušetríte 30%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Hlavnou hrdinkou románu P. S. Mám ťa rada od známej autorky tínedžerských kníh je Lily. Hodinu chémie si kráti tým, že píše na lavicu slová piesne. Na druhý deň zistí, že v tom ktosi nielen že pokračoval, dokonca jej na lavicu dopísal odkaz. To je však iba začiatok! O chvíľu si už Lily s neznámym píše celé listy. Delia sa v nich o tajomstvá, odporúčajú si hudobné kapely a jeden druhému sa otvárajú. Lily sa do svojho dopisovateľa zaľúbi, lenže vôbec netuší, do koho je to vlastne taká zaľúbená. Keď sa snaží túto záhadu vyriešiť, príde na to, že láska je jedno veľké prekvapenie.

Komu sa kniha môže páčiť: Romantickým dušiam a milovníkom oddychoviek
Čítaj viac
Kúpte spolu
P.S. Mám ťa rada - Kasie West
Krásna dedička - Mary Balogh
15,49 €
Ušetríte 6,36 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
312
Vydavateľstvo
Slovart
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
314580
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

4,0 / 5

3 hodnotenia

1
1
1
0
0

Evka
13.7.2018
E-kniha?
Dobrý deň, chcela som sa spýtať, či sa plánuje aj vydanie e-knihy. Veľmi som si obľúbila štýl písania tejto autorky a je mi pohodlnejšie mať knihu v elektronickej podobe, najmä keď niekam cestujem. Ďakujem za odpoveď.
Čítaj viac
Monika Záborská
Monika Záborská
Martinus
13.7.2018
Dobrý deň, áno, už sme do ponuky pridali aj e-knihu, nech sa páči: https://www.martinus.sk/?uItem=314580 :)
Čítaj viac
Simona Bučková
Simona Bučková
12.7.2018
Túto knihu odporúčam všetkými desiatimi.. Mala som ju prečítanú ani nie za tri dni.. Uplne ma dostala. Super dej, veľmi pekne napísaný.Vhodná pre všetky baby ktoré túžia po niečom viac.
Čítaj viac

Vydavateľstvo Slovart pôsobí na slovenskom knižnom trhu od roku 1991. Od začiatku sa snaží prinášať čitateľom knihy, v ktorých rovnako dôležitú úlohu zohráva obsah i forma, teda v ktorých sa kvalitný a náročný obsah spája s polygraficky i výtvarne bezchybnou formou. Prináša na knižný trh hodnotné knihy popredných slovenských i svetových spisovateľov, monografie špičkových výtvarných umelcov i modernú literatúru pre deti a mládež. Nechce sa stať najväčším vydavateľstvom na Slovensku, no chce byť vydavateľstvom najlepších kníh.

Vydavateľstvo vzniklo roku 1991 ako dcérska spoločnosť „účastinnej spoločnosti pre zahraničný obchod Slovart“, ktorá existovala od roku 1970. V čase vzniku sa vydavateľstvo zameriavalo na vývoz kníh do zahraničia, neskôr postupne na vydávanie kníh v slovenčine a češtine.

Pri knihách človek vopred nevie, čo to všetko prinesie. Vo vydavateľstve Slovart však pracujú ľudia, ktorí majú radi knižky, preto si vyberajú podľa toho, čo pokladajú za dobré a samozrejme, že pritom ešte uvažujú aj o tom, čo si kúpi niekto iný.

A na ktorú knihu sú vo vydavateľstve Slovart najviac hrdí ?

"Určite tých kníh, na ktoré sme právom hrdí, bude dosť za viac ako 25 rokov fungovania vydavateľstva. Pre vydavateľstvo je najkrajší moment vymyslieť si knihu, nájsť na ňu správnych autorov, dať jej dokonalú formu, a potom zožať s knihou úspech. To je zhmotnenie vydavateľského remesla."

Čítaj viac
Kúpte spolu
P.S. Mám ťa rada - Kasie West
Krásna dedička - Mary Balogh
15,49 €
Ušetríte 6,36 €

„Tri dni nečítaj, a ústa zhrubnú. Tri dni nepíš, a ruka zoslabne.“

nske Príslovie