Knihy
E-knihy

Ako naštvať Rimana

1. diel

Roman Brat, 2018
Okamžitý download
EPUB
MOBI
2-3 hodiny čítania
Vydavateľstvo
Roman Brat, 2018

Piatak Maxo vášnivo rád číta knihy, no rovnako nadšene hráva aj počítačové hry. Zanietene sa ponára do fantastických príbehov a stotožňuje sa s ich hrdinami, i keď reálny život mu často prináša oveľa väčšie prekvapenia než...

Čítaj viac

4,80 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

4,80 €

Viac o e-knihe

Piatak Maxo vášnivo rád číta knihy, no rovnako nadšene hráva aj počítačové hry. Zanietene sa ponára do fantastických príbehov a stotožňuje sa s ich hrdinami, i keď reálny život mu často prináša oveľa väčšie prekvapenia než vymyslené dobrodružstvá.

Nová počítačová hra privádza Maxa na územie stredného Dunaja v časoch Rímskej ríše. A na základe pokynov tajuplného bielovlasého starca sa zakrátko stáva nielen jej účastníkom, ale aj tvorcom nových hrdinov a ich osudov...
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ako naštvať Rimana - Roman Brat
Zmiznutie Felicie - Jorn Lier Horst
12,70 €
Ušetríte 5,05 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
125
Vydavateľstvo
Roman Brat
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
309862
Rok vydania
2018

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

5,0 / 5

2 hodnotenia

2
0
0
0
0

Petra Rybianská
Petra Rybianská
9.6.2014
Názor
Predovšetkým, musím napísať, že kniha má čo povedať aj mladším čitateľom. Osemročný syn si ju pôvodne vybral v domnení, že mu pomôže pri príprave prezentácie o Rimanoch. Na tento účel bola, priznám sa, absolútne nevhodná. O Carnute vedel a veliteľa menom Antonius Cretenus hľadal v histórii márne :-)
Avšak kniha ho zaujala presne tým, čo si na nej cenia aj iní mladí čitatelia: fantastičnom, svojským humorom, hrdinom, s ktorým sa takmer každý chlapec dokáže identifikovať, napínavým dejom. Navyše sa autor nevyhýba pálčivým problémom ako napríklad šikana na školách, "divní" susedia ale aj prvá láska.
So synom sme sa zhodli, že sa nám obom kniha páčila a veľmi radi by sme si prečítali aj pokračovanie o tom, ako sa Maxo dostal do druhého levelu a ako sa mu tam darilo...
Čítaj viac
Mária Zachardová
Mária Zachardová
6.6.2014
Názor čitateľa
velmi pekná kniha pre deti vo veku 10 a viac ... poučná , veselá , putavá a hlaven dejiny podané inak. tak to sa možu aj deti, ktoré nezaujíma hostoria niečo naučiť.
ako da že sa nepíše niečo aj o nasich " pravdivých dejinách:
Čítaj viac

Kúpte spolu
Ako naštvať Rimana - Roman Brat
Zmiznutie Felicie - Jorn Lier Horst
12,70 €
Ušetríte 5,05 €

„Nikdy som nemyslel na to, aby som písal pre povesť a poctu. Čo mám na srdci, musí von, a preto píšem.“

Ludwig Van Beethoven