Knihy
E-knihy

Dokonalá

Pravý slovenský kresťanský román

Novinka
Vydavateľstvo
BeneMedia, 2018

Príbeh, ktorý žijú vaši priatelia, susedia alebo aj vy. Pravý slovenský kresťanský román zo súčasnosti z pera Márie Kohutiarovej. Monika a Martin patria k bežným mladým manželským párom, majú tri deti...

Čítaj viac

8,42 €

Bežná cena Bežne 9,90 €

Zľava 15%
platí do 23.5.2018

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

8,42 €

Viac o knihe

Príbeh, ktorý žijú vaši priatelia, susedia alebo aj vy. Pravý slovenský kresťanský román zo súčasnosti z pera Márie Kohutiarovej.

Monika a Martin patria k bežným mladým manželským párom, majú tri deti - dvojičky chlapcov a dcéru Veroniku. Svoju vieru vnímajú ako záležitosť slušnosti a tradície. Brali sa v kostole tak ako ich rodičia a vôbec nad tým viac nepremýšľali. Stačí im klasická modlitba ráno a večer, potom predjedlom, občas ruženec všetkými odtrpený.

Dej sa začína uprostred manželskej krízy medzi Monikou a Martinom, kde už o manželskej blízkosti nie je prečo hovoriť. Martina už v dome takmer nič nedrží - ani Boh, ktorému všetko vytkol a prestal s ním komunikovať, ba ani žena Monika, ktorou hlboko pohŕda a dáva jej to najavo aj pred deťmi či cudzími. Ostáva kvôli deťom a čudnému pocitu, ktorý nevie sám pomenovať ani po treťom poháriku slivovice v krčme.

Monika sa zrazu ocitá sama uprostred všetkého, po čom doteraz túžila: v novom dome s krásnym zariadením, bez dlhov a s dobrým, pokojným zamestnaním - všetko klape podľa Mo-nikiných predstáv. No to, čo vyzerá na dokonalosť, ju (a nielen ju) zabilo: až teraz uprostred všetkého, čo sa podobá na ľudsky dobré a dôležité zisťuje, že dom nemá ducha lásky a nezažívajú ani ona, ani deti, ani Martin.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Dokonalá - Mária Kohutiarová
Nasledovanie Márie - Tomáš Kempenský
14,03 €
Ušetríte 1,77 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
256
Hmotnosť
240 g
Rok vydania
2018
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
BeneMedia
Rozmer
125×200 mm
ISBN
9788097258757
Naše katalógové číslo
309828

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Dokonalá - Mária Kohutiarová
Nasledovanie Márie - Tomáš Kempenský
14,03 €
Ušetríte 1,77 €