Knihy
E-knihy

Ženy v tieni hôr

Príbehy a spomienky

DNB consult, 2018
2 hodiny čítania
Vydavateľstvo
DNB consult, 2018

V tejto knihe sa venujem ženám z hôr, ženám, ktorých život je nejako spojený s Vysokými Tatrami, ženám, ktoré ich milujú a ktoré milujú mužov hôr horolezcov, záchranárov, chatárov, turistov, lyžiarov. Napríklad taká chatárova žena sa na chate veľmi....

Čítaj viac

10,36 €

Bežná cena Bežne 10,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do 11 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

10,36 €

Viac o knihe

V tejto knihe sa venujem ženám z hôr, ženám, ktorých život je nejako spojený s Vysokými Tatrami, ženám, ktoré ich milujú a ktoré milujú mužov hôr horolezcov, záchranárov, chatárov, turistov, lyžiarov.
Napríklad taká chatárova žena sa na chate veľmi narobí, niekedy vyslovene drie. Neraz som bol svedkom, ako do kuchyne zaznelo: Pán chatár, poďte sa nám podpísať, poďte si k nám prisadnúť! Chatár väčšinou išiel, ale jeho žena ostala v kuchyni umývať hrnce a neraz jej aj padla slza po líčku (možno sa tie taniere preto tak lesknú). Podobne je to aj pri horolezcoch, horských záchranároch, lyžiaroch a turistoch. Zatiaľ čo muž je niekde v horách, ženy ostávajú doma väčšinou s obavami a strachom o svojich manželov a priateľov. Pri všetkej tej práci a udržiavaní domácnosti, výchove detí ešte od nich väčšinou muži chcú, aby boli stále upravené, usmiate a aby boli hromozvodom mužských problémov. A ony to zvládajú, no nie sú zlaté? Práve to ma inšpirovalo k napísaniu novej knihy o ženách, ich zážitkoch a spomienkach.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Ženy v tieni hôr - Oto Rozložník
Veselo a smutno v Doline Kežmarskej Bielej vody - Oto Rozložník
22,62 €
Ušetríte 1,18 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
152
Hmotnosť
330 g
Rok vydania
2018
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
DNB consult
Rozmer
153×208 mm
ISBN
9788097171018
Naše katalógové číslo
305691

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Ženy v tieni hôr - Oto Rozložník
Veselo a smutno v Doline Kežmarskej Bielej vody - Oto Rozložník
22,62 €
Ušetríte 1,18 €

„Nos starý kabát a kúp si novú knihu.“

Austin Phelps