Knihy
E-knihy

Komplexné manažérstvo kvality

Vydavateľstvo
Wolters Kluwer, 2018

Tretie, doplnené a prepracované vydanie Odborná publikácia je prehľadom systémov manažérstva kvality až po komplexné manažérstvo kvality (TQM), kde autorka zároveň zachytila aj najnovšie trendy v metodike a filozofii TQM. Podrobne je vysvetlená história..

Čítaj viac

11,25 €

Bežná cena Bežne 11,80 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

11,25 €

Viac o knihe

Tretie, doplnené a prepracované vydanie Odborná publikácia je prehľadom systémov manažérstva kvality až po komplexné manažérstvo kvality (TQM), kde autorka zároveň zachytila aj najnovšie trendy v metodike a filozofii TQM. Podrobne je vysvetlená história a podstata normatívneho zabezpečenia systémov manažérstva kvality vrátane analýzy normy ISO 9001:2008 a jej procesného modelu. Nemenej dôležitý je aj opis procesného manažérstva, nástrojov a metód na zlepšovanie kvality. Jadro publikácie tvorí vysvetlenie podstaty a princípov TQM a modelov využívaných vo svete, ale najmä v Európe. Samostatnú kapitolu tvorí oblasť samohodnotenia organizácie, ktoré sa začína uplatňovať práve z dôvodu hľadania efektivity riadenia procesov a celej organizácie.Uvedenú publikáciu využijú nielen budúci manažéri, ale aj tí, ktorí hľadajú spôsoby zefektívňovania manažérstva v organizácii akéhokoľvek typu.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Komplexné manažérstvo kvality - Iveta Paulová
Spojovat či rozdělovat? - Tomáš Bujna, David Müller, Jan Bloudek, Sláva Kubátová
26,01 €
Ušetríte 1,28 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

3 hodnotenia

2
1
0
0
0

23.6.2016
Názor čitateľa
Knihu hodnotím pozitívne. Pre začiatočníka ako aj pre človeka, ktorý má už skúsenosti s výrobou sa táto kniha hodí (ozrejmenie pojmov a taktiež na zdokonalenie svojich vedomostí)
Čítaj viac

Kúpte spolu
Komplexné manažérstvo kvality - Iveta Paulová
Spojovat či rozdělovat? - Tomáš Bujna, David Müller, Jan Bloudek, Sláva Kubátová
26,01 €
Ušetríte 1,28 €

„Byť výnimočný je najlepší spôsob, ako byť iný.“