Knihy
E-knihy

Nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas (USB)

Výrobca
Verlag Dashöfer

Prakticky spracované USB, Vám ponúka konkrétne informácie týkajúce sa nerovnomerne rozvrhnutého pracovného času z pohľadu pracovného práva a mzdového účtovníctva. Články obsahujú aj praktické príklady...

Čítaj viac

60,99 €

Bežná cena Bežne 64,20 €

Ušetríte 5%

Posielame do 10 dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o produkte

Prakticky spracované USB, Vám ponúka konkrétne informácie týkajúce sa nerovnomerne rozvrhnutého pracovného času z pohľadu pracovného práva a mzdového účtovníctva. Články obsahujú aj praktické príklady.

Ak povaha práce alebo podmienky prevádzky nedovoľujú, aby sa pracovný čas rozvrhol rovnomerne na jednotlivé týždne, zamestnávateľ môže po dohode so zástupcami zamestnancov alebo po dohode so zamestnancom, rozvrhnúť pracovný čas nerovnomerne na jednotlivé týždne.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas (USB) - Juraj Mezei, Martina Švaňová
Bosorka - Camilla Läckberg
74,30 €
Ušetríte 4,85 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Recenzie

Ako sa vám páčil produkt?

5,0 / 5

1 hodnotenie

1
0
0
0
0

Upozornenie: Objednaním tohto titulu súhlasíte s poskytnutím Vašich údajov (meno a priezvisko / názov organizácie, adresa, IČO a IČ DPH) vydavateľovi príručky za účelom ponuky pravidelných aktualizácií. Ak titul obsahuje aktualizácie, platia na obdobie 1 rok a sú zahrnuté v cene. Tu nájdete kompletné informácie o službe.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Nerovnomerne rozvrhnutý pracovný čas (USB) - Juraj Mezei, Martina Švaňová
Bosorka - Camilla Läckberg
74,30 €
Ušetríte 4,85 €

„Odvaha básnika spočíva v pridržaní otvorených dverí k šialenstvu.“

Christopher Morley