Knihy
E-knihy

Navždy

Novinka
Vydavateľstvo
Agromepa, 2018
1. diel série
Biela romantická séria

Funny má svoj život pevne v rukách. Má basketbal, ktorý ju neskutočne baví, svoju rodinu, ktorá ju vo všetkom podporuje, priateľa Denisa, ktorý jej je taký blízky, akoby bol jej brat. Vyzerá ako boh Thor a vždy vie, čím ju príjemne...

Čítaj viac

9,76 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Zľava 18%
platí do 7.4.2018

Predobjednávka. Vychádza 31.3.2018

Odporúčané tituly a kolekcie

9,76 €

Viac o knihe

Funny má svoj život pevne v rukách. Má basketbal, ktorý ju neskutočne baví, svoju rodinu, ktorá ju vo všetkom podporuje, priateľa Denisa, ktorý jej je taký blízky, akoby bol jej brat. Vyzerá ako boh Thor a vždy vie, čím ju príjemne prekvapiť. Napríklad lístkami na tenisový zápas jej obľúbeného tenisového šampióna.
Môže jedna návšteva tenisového zápasu spôsobiť v živote zmenu? Zdanlivo nevinná príhoda spustí lavínu udalostí a Funny sa zrazu cíti nešťastná, opustená a bezradná. Jediné, čo ju môže dostať z beznádeje, je basketbal. A ešte láska. Na lásku nikdy nesmieme prestať veriť, pretože len ona všetko prekoná. Aj kilometre, tréningy, turnaje a bulvár. Pretože najlepšie na skutočných snoch je to, že ich nemusíte len snívať, ale môžete ich aj žiť.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Navždy - Maya Sinay
Krajina Lubetha - Zuzana Kubašáková, Mária Papačová Cabanová
23,37 €
Ušetríte 2,43 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Väzba
pevná väzba
Predbežný dátum vydania
31.3.2018
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Agromepa
ISBN
9788097296407
Naše katalógové číslo
301783

Recenzie

Kúpte spolu
Navždy - Maya Sinay
Krajina Lubetha - Zuzana Kubašáková, Mária Papačová Cabanová
23,37 €
Ušetríte 2,43 €