Knihy
E-knihy

Dinopark

  EX book, 2017
  Vydavateľstvo
  EX book, 2017

  Listujúc v tejto knižke sa skutočne ocitnete v Dinoparku, kde ožívajú dinosaury, najväčšie zvieratá na svete, ktoré na našej planéte vládli 160 miliónov rokov. Ako v pomyslenom múzeu sa dozviete o príbuzenských vzťahoch medzi týmito záhadnými...

  Čítaj viac

  7,03 €

  Bežná cena Bežne 7,40 €

  Ušetríte 5%

  Posielame do týždňa

  Odporúčané tituly a kolekcie

  7,03 €

  Viac o knihe

  Listujúc v tejto knižke sa skutočne ocitnete v Dinoparku, kde ožívajú dinosaury, najväčšie zvieratá na svete, ktoré na našej planéte vládli 160 miliónov rokov. Ako v pomyslenom múzeu sa dozviete o príbuzenských vzťahoch medzi týmito záhadnými prajaštermi, oboznámite sa s jednotlivými vetvami rodokmeňa dinosaurov i s vedeckými metódami, vďaka ktorým "ožijú" nositelia superpazúrov, obrovských kostných golierov a zubov ostrých ako britva. V aréne úplne zblízka môžete pozorovať boj na život a na smrť medzi obávanými lovcami - akými boli T. rex, Gorgosaurus, Deinonychus útočiaci vo svorkách - a odhodlanými bylinožravcami: Diplodokom plieskajúcim svoj "bič" a Stegosaurom s ostnatým chvostom. Pod lupou môžete skúmať stavbu ich tela, zvyky pri dvorení, pravidlá ich spoločenského života a rekordérov sveta dinosaurov. V rámci prieskumu terénu môžete odhaliť, ktoré dinosaury žili v riekach, jazerách a moriach, respektíve v lesoch, na pravekých savanách, či vo vzduchu. Nádherné umelecké ilustrácie nám popri zlatom veku dinosaurov priblížia aj príčiny ich vyhynutia pred 65,5 miliónmi rokov.

  Čítaj viac
  Kúpte spolu
  Dinopark -
  Úžasné autá -
  11,69 €
  Ušetríte 0,61 €
  Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
  Dajte nám o tom vedieť.

  Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

  Počet strán
  62
  Hmotnosť
  510 g
  Rok vydania
  2017
  Naše katalógové číslo
  301299
  Väzba
  pevná väzba
  Jazyk
  slovenský
  Vydavateľstvo
  EX book
  Rozmer
  215×270 mm
  ISBN
  9788081880346
  Vekové odporúčanie
  +6

  Recenzie

  Ako sa vám páčila kniha?

  Kúpte spolu
  Dinopark -
  Úžasné autá -
  11,69 €
  Ušetríte 0,61 €

  „Ak kniha nemá vplyv na náš život, činy a myšlienky, potom je škoda čítať.“

  Anton Pavlovič Čechov