Knihy
E-knihy

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Kolekcia dvoch dielov jedného románu: Boh plače potichu 1 a Boh plače potichu 2.

Tam kde láska zanecháva slzy, priateľstvo dokáže vyčariť úsmev na perách.

Anna sa zo všetkých síl snaží vyrovnať s bolestnou skutočnosťou, ktorá nečakane zasiahne do jej a Everettovho života. Oporou v ťažkých chvíľach je jej Stela, priateľka, akú by si želala mať každá z nás a Everettov najlepší priateľ Philip. Do vzájomne poprepletaných osudov štyroch hlavných hrdinov však vstupujú city a ich priateľstvo musí čeliť realite života.
Anna, Stela, Everett a Philip sú ale pevne odhodlaní zotrvať spolu.

Dojímavý dvojdielny román zo súčasnosti o ľuďoch, ktorých navždy spojilo neviditeľné puto pevného priateľstva je úprimnou spoveďou o tom, že na to, aby sme boli v živote šťastní, musíme vedieť predovšetkým dávať.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Boh plače potichu (kolekcia) - Hana Repová
Úlomky ženy - Katarína Krnáčová
28,58 €
Ušetríte 5,39 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
368 + 288
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
300754
Väzba
pevná väzba s prebalom
Rok vydania
2018
Rozmer
130×190 mm
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

54 hodnotení

51
4
1
1
2

Jana Perďochová
Jana Perďochová
pred štyrmi dňami
Obidve knihy som prečítala v priebehu dvoch dní, nedá sa totiž od nich odtrhnúť. Knihy sú skvelé, dobré na zamyslenie, určite odporúčam.Výborný čitateľský z?žitok.
Čítaj viac
Juliana Repová
18.10.2018
Boh plače potichu 1,2
Úžasné obidva diely. Nedá sa od kníh odtrhnúť a keď aj, tak ste mysľou stále s hrdinami románu a len čo máte trochu času znova hltáte stránku po stránke a ste zvedaví ako to skončí. Autorka píše veľmi nenáročne a priam oddychovo, čo v tejto unáhlenej dobe je k nezaplateniu. Teším sa na jej ďalší nový román.
Čítaj viac
Reni
24.9.2018
Výborná kniha....
Počas jedného víkendu som zhltla obidva diely knihy. Zaujímavé, pútavé čítanie,autorka vás vtiahne do deja.... pokiaľ neprečítate, neviete sa odtrhnúť....
Čítaj viac
Jolka Sadvarová
6.9.2018
Nádherný príbeh

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Po čítaní recenzií na tieto knihy som bola veľmi zvedavá,čím autorka zaujala týmto príbehom,tak som siahla po ich kúpe.A neoľutovala som,knihy sa čítajú veľmi dobre,jedným dychom,pretože ste zvedaví,čo nasleduje,ako sa ďalej vyvíja život hlavnej hrdinky Anny a jej lásky Everetta,ktorí po ťažkej strate musia čeliť bolesti a ťažko si k sebe znovu nachádzajú cestu.Príjemným osviežením je v knihe priateľka Stella,ktorá prináša príbehu vtip,energiu a je stále pri Anne,ktorú život ťažko skúša. Nemyslí často na seba,jej zamestnanie ju napĺňa,ale samozrejme v knihe si nájde láska aj ju.Je to druh literatúry,ktorý sa samozrejme nemusí páčiť každému,ale je príjemným oddychovým čítaním a verím,že tak,ako mňa potešila autorka veľa čitateliek.Teším sa na novinku..:)
Čítaj viac
Jarmila H.
28.7.2018
Dokonalé
Ak hľadáte knihu na odych, napísanú veľmi zručne a popritom máte chuť aj popremýšľať nad životom, vzťahmi a hodnotami tak určite siahnite po tomto románe. Táto kniha sa číta doslova sama a nedovolí vám ani aby ste ju zložili z ruky. Autorke dakujem za mimoriadny čitateľsko - človečenský zážitok.
Čítaj viac
Mima
26.7.2018
Obidve knihy som si kúpila zámerne, keďže som bola veľmi zvedavá na samotný dej. Napriek tomu, že dávam prednosť oveľa náročnejšiemu čítaniu, veľmi ma román prekvapil a potešil zároveň. Skvelý dej, životné príbehy plné lásky, očakávaní, sklamaní, zachytené s nadhľadom a humorom. Každému čitateľovi sa samozrejme páči niečo iné. Pre mňa skvelá oddychová kniha, ktorú som odložila po prečítaní s úsmevom a čakaním na ďalšie dielo. Skvelé, Hanka.
Čítaj viac
števa antalová
24.7.2018
prekrásna kniha o priatelstve, ake dnes vidiet len málokde. prečítala som ju jedným dychom a vzápetí som si kupila aj druhý diel...ten prvý som totiž vyhrala aj s venovaním od autorky. odporúčam všetkým.
Čítaj viac
Kamila
18.7.2018
Knihu Boh plače potichu som si prečítala najmä pre jej názov avšak kniha s ním nemá absolútne nič spoločné takže to bol naozaj skvelý marketingový ťah. Naozja tlieskam veď čo iné sa dá od slovenskej spisovateľky čakať. Kniha má nijako veľmi nezaujala, opisy sa častokrát opakovali a kniha bola zbytočne natiahnutá a vôbec nemuselo existovať pokračovanie ale predsa peniaze sú peniaze... Knihu neodporúčam, radšej použite peniaze a čas strávený pri tejto knihe omnoho inak, napríklad na inú literatúru, kvalitnejšiu.
Čítaj viac
Jana Paveleková
Jana Paveleková
8.5.2018
Jaji hodnotí
Boh plače potichu (či už prvý alebo druhý diel) je oddychové čítanie, ktoré poteší najmä ženy, ktoré majú radi príbehy o živote. Autorka hlavných hrdinov vykresľuje realisticky, nič zbytočne nepreháňa a ani nemierni. Dej je obohatený o správnu dávku romantiky. Keby som mala jedným slovom obsiahnuť celú knihy, povedala by som emócie. Tie sršia z každej strany. Nebojte sa, nebudete čítať len o problémoch a smutných situáciách, ktoré sú všade okolo nás. Slnko sa často schováva za mrakmi.

Mne sa príbeh veľmi páčil a úprimne ho odporúčam čitateľkám na prečítanie. Je to kúsok, ktorý by sme mali mať doma každá z nás. A kto vie, možno raz sa dozvieme o Anne a Everettovi ešte niečo viac.
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Boh plače potichu (kolekcia) - Hana Repová
Úlomky ženy - Katarína Krnáčová
28,58 €
Ušetríte 5,39 €

„Život sa podobá knihe. Blázon v nej listuje letmo, zatiaľ čo múdry pri čítaní premýšľa, pretože vie, že čítať môže iba raz.“

Táles