Knihy
E-knihy

Cizí ložnice

Motto, 2018
5-6 hodín čítania
Vydavateľstvo
Motto, 2018

Radka pracuje v realitní kanceláři a jednoho dne se po návštěvě luxusní vily probouzí v nemocnici. Okolnosti jsou podivné a ona si téměř nic nepamatuje. Nedokáže si vybavit, co se ve vile vlastně stalo…

Čítaj viac

11,43 €

Bežná cena Bežne 11,99 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Poutavý příběh od nejprodávanější slovenské autorky

Radka pracuje v realitní kanceláři a jednoho dne se po návštěvě luxusní vily probouzí v nemocnici. Okolnosti jsou podivné a ona si téměř nic nepamatuje. Nedokáže si vybavit, co se ve vile vlastně stalo… Její život ostatně nikdy nebyl jednoduchý. V dětství jí zemřela maminka, která jí pořád chybí, a otec neustále střídal partnerky. Práce ji sice baví a s kolegyní v kanceláři si rozumí, ale vztah s otcem není ideální a ani na muže neměla štěstí. Když jí šéf svěří prodej honosné vily s krásnou zahradou a Radka se zamiluje do movitého inženýra, který chce dům koupit, zdá se, že bude konečně šťastná. Události se ale nečekaně zkomplikují a její život se zamotá víc, než by si přála...

Čítaj viac
Kúpte spolu
Cizí ložnice - Katarína Gillerová
Rudý kapitán - Dominik Dán
20,05 €
Ušetríte 0,99 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Originálny názov
Cudzie spálne
Rozmer
130×200 mm
ISBN
9788026710738
Vekové odporúčanie
15+
Počet strán
328
Hmotnosť
480 g
Rok vydania
2018
Naše katalógové číslo
298842
Väzba
pevná väzba s prebalom
Jazyk
český
Vydavateľstvo
Motto

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,1 / 5

40 hodnotení

24
5
4
5
2

Gabika Janurová
2.11.2017
brak
Kniha ma velmi sklamala, žiadna zápletka, žiadna akcia. Téma skáče z minulosti (uplne nezaújimavej) do prítomnosti tiež nezáživnej. Dookola to isté o jej obhliadkach a jedna veľká nuda. Veľmi ľutujem strávený čas keď som sa donútila dočítať ju do konca a tiež zbytočne vyhodené peniaze. Slovenské autorka veľmi slabá, knihu od nej už nekúpim. Neodporúčam.
Čítaj viac
Jana Lazúrová
Jana Lazúrová
28.5.2015
Názor čitateľa
príbeh bol skutočne zaujímavý, oceňujem to. no mňa osobne pri čítaní veľmi vyrušovalo preskakovanie s témy na tému. ak sa k "niečomu schyľovalo" autorka prešla na myšlienku z nedokončeného predchádzajúceho odseku či kapitoly
Čítaj viac
Lenka
23.1.2014
Dokonalá hrdinka II.

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

A ešte mi nedá nedopísať jeden nezmysel. (čítajte len tí, ktorí ste knihu čítali !!!)
Veľmi som bola zvedavá na dôvod prečo sa zabila Radkina mama a to ma teda prekvapilo. Pochopila som správne, že ten ďalší chlapík bol jej kamarát, ktorý sa do nej zaľúbil, ona doň nie, boli len dobrí priatelia, naďalej mala rada svojho muža, potom obaja trpeli, keď sa prestali stretávať, pretože ona stále milovala svojho muža, a aby ju získal späť, začal si s kolegyňou, čo ona nezvládla a zabila sa? To čo je za blbosť. Tak mám doma muža, ktorý miluje mňa, ja mám rada jeho (podľa spisovateľky), máme spolu krásne zdravé dieťa a ja si to hodím, lebo si môj kámoš našiel frajerku? No, neviem, či je to až také zo života. Vysvetlené to bolo nejakou zradou, ale aj tak, v živote nás zradí niekoľko ľudí, aj priateľov, ale preto si to ešte nehádžeme a nenechávame tu malé deti. Ako potom ľúbila svoje dieťa, keď to nedokázala predýchať ani kvôli nemu? No... slabý argument, nie som si istá, či sa to až takto v živote rieši, akoby spisovateľke ku konci dochádzal dych a rýchlo, rýchlo vymyslieť nejakú blbosť, ktorá by Radkinu mamu neočiernila, urobila z nej chudinku a nie nejakú xantipu a samovraždu ospravedlnila. Ešte jej to Radka mala aj odpustiť nie?
Čítaj viac
Nela
18.3.2014
Názor čitateľa
Lenka, prosím ťa, už nepíš nič. Či sa kniha niekomu páči alebo nie, to je každého osobná vec. Každý si môže čítať, čo chce. Ak ťa knihy p.Gillerovej nezaujali, tak nečítaj a nepíš trápne pripomienky. Úplne stačí jedna. 5-hviezdičkové hodnotenia určite o niečom svedčia. Aj jej posledná kniha má vysoké hodnotenia, ale ako sa hovorí, sto ľudí sto chutí. Ty už ju radšej nečítaj a ani nepíš. Tvojich názorov už bolo dosť!!
Čítaj viac
Lenka
18.3.2014
Názor čitateľa
Jasné máte pravdu, nenechajte sa odradiť mojim názorom, čítajte naďalej rozprávky, knihy pre dospelých budete čítať, keď budete veľké. Dovtedy tu máte bohatý výber Vasilkových, Džerengových, Gillerových a všetkých, ktoré z nudy píšu, aby ich z nudy čítali... A viete čo? Ja tiež viem písať, ale vždy to bolo na úrovni týchto spisovateliek a svoje výtvory som sa hanbila pustiť do éteru, ale vidím, že takých ktoré toto čítajú je tu dosť, takže dievčatá, tešte sa... za chvíľu pre vás vyjde ďalší brak z môjho pera, určite sa bude páčiť..., lebo aj ja mám bujnú fantáziu na rozprávky.
Čítaj viac
VIP
13.3.2014
Názor čitateľa
Anabela ma pravdu, nenechajte sa odradit, kniha je vyborna, presne taka, ako by som ju sama napisala keby som to dokazala.
Čítaj viac
Anabela
1.3.2014
Názor čitateľa
Názor Lenky nech Vás neodradí, poriadne preháňa, pani Gillerová je výborná autorka, čítala som od nej 5 posledných kníh, všetky sú výborné, posledný román - AK MI UVERÍŠ, je s k v e l ý!! Odporúčam.
Čítaj viac
Lenka
14.2.2014
Názor čitateľa
Anabela, depresiu? Potom bola jej mama len psychický labilný človek, ktorý by si to hodil tak či tak, skôr či neskôr. Ak ju rozhádzala takáto vec, tak potom je zázrak, že sa dožila dospelého veku. Aj tak mi vychádza, že mala radšej seba a toho chlapíka ako dcéru. Veď koľko ľudí zažije horšie a na nohy sa dostane kvôli deťom. Stále mi to vychádza, že spisovateľka vymýšľala sa chodu a nič lepšie ju nenapadlo. Toto som jej neuverila... A Evitapress občas čítam, ale len preto, lebo vďaka našej knižnici sa dostanem ku knihám takmer zadarmo. Evitovky sú väčšie braky ako Gillerová, takže ďakujem za ponuku, nemusím... a vlastne už ani Gillerovú. Toto bola posledná kniha...
Čítaj viac
Anabela
2.2.2014
Názor čitateľa
Niektorí ľudia sa duševne trápia, prežívajú možno depresie o ktorých nik nevie a konajú skratovo, pri čom dokážu zabudnúť aj na deti.
Čítaj viac
Lenka
22.1.2014
Dokonalá hrdinka

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Doplním predchádzajúce hodnotenie, konkrétne ku deju.
1.Tak v prvom rade: 35 roční podnikatelia na audinách a mercedesoch, slobodní, prachatí, bez záväzkov, bez uchyliek, aj sexuálnych a v Bratislave? To je snáď rozprávka v knihe p. Gillerovej. A v Radkinom okolí hneď dvaja? Zázrak...
2. Firma, ktorá ponúka spoločnosť pre chlapov? Áno, takých ja kvantum, ale v každej sa tvária ako spoločníčku, ale v skutočnosti ide o prostitúciu. Len o tom nehovoria nahlas, volajú to inak, ale je to verejné tajomstvo a tváriť sa, že niektorá firma je iná... Neuverím, že si chlapi platia za spoločnosť peknej baby nejakej spoločnosti a neočakávajú za príplatok aj niečo viac, poprípade sa o to aspoň nepokúsia !!! Na tom som sa pobavila, ale týkalo sa to hlavnej hrdinky a ona bude vždy cnostná, aj keď pracuje pre takú firmu...
3. Minulý rok sme predávali a kupovali byt cez realitku a to čo bolo opisované v tejto knihe je len percento toho, čo realitky robia. V živote som nepočula, aby sa niekto sťažoval šéfovi na zákazky, že musí ísť na obhliadky, že veľa pracuje... Však si pozrite ponuky práce, všade hľadajú realiťákov, lebo tých nie je nikdy dosť, bojujú medzi sebou, ohovárajú sa, kalkulujú s cenami, bijú sa o zákazníka. A nie že 5 obhliadok denne... Dohoda o predaji a kúpe je len prvý krok, ešte treba vybaviť okrem katastra tristo ďalších vecí... V konečnom dôsledku, všetci sú radi, keď predajú jeden byt mesačne. Po prečítaní tejto knihy som mala pocit, že realitka je to najlepšie zamestnanie na svete a zákazky sa len tak hrnú, len bohužiaľ, musím chodiť na firemnom aute na obhliadky. V skutočnosti sa to deje úplne inak.
A bolo toho viac, len už nestíham, každopádne táto kniha má z realitou života spojené pramálo. Ale kto si chce oddýchnuť a nie je moc náročný na knihy, preň je to dobré. Kniha vhodná pre čitateľky spisovateliek typu Vasilková, Džerengová...
Čítaj viac
Lenka
22.1.2014
Dokonalá hrdinka
Za posledných 10 rokov som postupne prečítala všetky knihy od p. Gillerovej a svojho času bola pre mňa najlepšia spisovateľka zo slovenských spisovateliek. Do príbehov vždy zavlečie nejakú záhadu, niečo napínavé, čo má človek chuť vylúštiť a zistiť, čo sa vlastne deje... Zatiaľ čo ostatné slovenské spisovateľky svoje príbehy len opisujú, idú plynulo dejom a už na začiatku je jasné ako sa to skončí. Neponúkajú nič, len opis príbehu. A v tomto sa Gillerová od nich líši. Lenže... desiata kniha je v podstate stále o tom istom. Hlavná hrdinka je v každej knihe absolútne bez chyby, pripadá mi úplne dokonalá, je tak anjelsky dobrá, každý si ju zamiluje a samozrejme zlí, zlí ! ľudia jej ubližujú a ona to všetko pekne dá naporiadok, no dokonalosť... Priamo ku tejto knihe sa vyjadrím v ďalšom príspevku, nakoľko prezradím dôležité momenty deja... Lenže mne tieto jej hrdinky už idú pekne na nervy, chcelo by to riadnu mrchu :) Prvý krát som sa ku knihe p. Gillerovej musela nútiť a v podstate ma ani nezaujímalo ako sa to skončí, dočítala som len z princípu.
Čítaj viac
Anabela
2.2.2014
Názor čitateľa
Ak ťa jej hrdinky nebavia, tak ju nečítaj, možno vo vydavateľstve EVITAPRESS nájdeš lepšie "mrchy" alebo niekde inde. Veľa zdaru!!!
Čítaj viac
Danka
12.1.2014
Citanie na jednotku
Autorka opat nesklamala a vydala dalsi putavy pribeh, ktory citatela zaujme od prvej stranky a potom uz len netrpezlivo caka, ako sa to vsetko skonci. Knihy od p. Gillerovej mi vzdy sprijemnia chvile a odtrhnu od uponahlanej a virtualnej reality. A co milujem najviac, su tie zapletky a zahady, ktore ani v jednej knihe od spominanej autorky nechybaju :)
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Cizí ložnice - Katarína Gillerová
Rudý kapitán - Dominik Dán
20,05 €
Ušetríte 0,99 €

„Kompilátor je autor kníh z cudzích citátov, aforista je autor citátov z cudzích kníh.“

Wiesław Brudziňski