Knihy
E-knihy
33 prípadov Kristy B - Barbora Kardošová

33 prípadov Kristy B

MP3 na stiahnutie
Vydavateľstvo
Wisteria Books , 2017

Veselá kniha o vážnych veciach, nielen pre ľudí v Kristových rokoch. Krista bude mať tridsaťtri a má pocit, že pestré sú v jej živote už len pančušky. Pre lásku sa dokáže vrhnúť do čohokoľvek a nezastaví ju ani čerstvý hrob, ani divný cudzinec.

Čítaj viac

9,99 €

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o audioknihe

Krista bude mať tridsaťtri a má pocit, že pestré sú v jej živote už len pančušky. A možno len potrebuje zažiť niečo, čo ju naučí milovať svojho manžela rovnako nekonečne, ako milovala svojho Prvého. Pre lásku sa dokáže vrhnúť do čohokoľvek a nezastaví ju ani čerstvý hrob, ani divný cudzinec ani zvyšky pudu sebazáchovy.Veselá kniha o vážnych veciach, nielen pre ľudí v Kristových rokoch.
Čítaj viac
Kúpte spolu
33 prípadov Kristy B - Barbora Kardošová
Taliančina do ucha - Kolektív autorov
20,94 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Dĺžka
6:29
Naše katalógové číslo
296999

Recenzie

Ako sa vám páčila audiokniha?

– je spisovateľka a režisérka. Jej debutový román sa volá Šialene milovaná a vyšiel v roku 2000. Okrem toho je autorkou románov: Anjeli nespia (2005), Sladko v ústach (2009), Vydať sa a zomrieť (2011) a Medium love (2012). Napísala tiež televízne filmy Amálka, ja sa zbláznim a Čarovala ryba.

Čítaj viac
Kúpte spolu
33 prípadov Kristy B - Barbora Kardošová
Taliančina do ucha - Kolektív autorov
20,94 €