Knihy
E-knihy
8,46 €

Bežná cena Bežne 8,88 €

Ušetríte 5%

Posielame do piatich dní

Odporúčané tituly a kolekcie

8,46 €

Viac o knihe

Vysokoškolský učebný text: Praktikum z reumatológie je určený študentom všeobecného lekárstva. Slúži ako úvod do odboru reumatológia, ktorá je súčasťou internej medicíny. Vysokoškolský učebný text prináša základné údaje o vyšetrovacích metodách pohybového aparátu a je určený pre pregraduálne štúdium. Text je rozdelený na tieto časti: príznaky reumatologických ochorení, laboratórne vyšetrenie v reumatológii, objektívne vyšetrenie v reumatológii, zobrazovacie metódy, dotazníkové metódy, hodnotenie aktivity pomocou indexu DAS28, terapeutické výkony v reumatológii. Časť, ktorá sa týka laboratórnych vyšetrení je podrozdelená na vyšetrenia napomáhajíce zistiť mimokĺbové prejavy. Na záver sú uvedené testové otázky aj so správnymi odpoveďami, aby si študenti mohli prekontrolovat nadobudnuté vedomosti.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Praktikum z reumatológie - Želmíra Macejová
Nikdekoľvek - Neil Gaiman
19,65 €
Ušetríte 3,18 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
68
Hmotnosť
210 g
Rok vydania
2012
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Univerzita Pavla Jozefa Šafárika v Košiciach
Rozmer
210×297 mm
ISBN
9788070979501
Naše katalógové číslo
293998

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

Kúpte spolu
Praktikum z reumatológie - Želmíra Macejová
Nikdekoľvek - Neil Gaiman
19,65 €
Ušetríte 3,18 €

„Knihy nikdy nikomu nepožičiavaj, pretože ti ich nikto nevráti. Jediné knihy v mojej knižnici sú tie, ktoré mi požičali iní.“

France