Knihy
E-knihy

Talking As Fast As I Can

Na sklade
Vydavateľstvo
Little, Brown, 2017

A funny, intimate memoir by Lauren Graham, the beloved star of Gilmore Girls and Parenthood, which recounts her experiences on Gilmore Girls - the first and second time - and shares stories about life, love, and working in Hollywood...

Čítaj viac

11,39 €

Bežná cena Bežne 11,95 €

Ušetríte 5%

Na sklade, objednávajte však rýchlo

Odporúčané tituly a kolekcie

11,39 €

Viac o knihe

A funny, intimate memoir by Lauren Graham, the beloved star of Gilmore Girls and Parenthood, which recounts her experiences on Gilmore Girls - the first and second time - and shares stories about life, love, and working in Hollywood. Intimate, hilarious, and down-to earth, Talking As Fast As I Can is perfect for fans of Mindy Kaling, Amy Poehler and Amy Schumer. "This book contains some stories from my life: the awkward growing up years, the confusing dating years, the fulfilling working years, and what it was like to be asked to play one of my favorite characters again. You probably think I'm talking about my incredible achievement as Dolly in Hello, Dolly! as a Langley High School junior, a performance my dad called "you're so much taller than the other kids." But no! I'm talking about Lorelai Gilmore, who, back in 2008, I wasn't sure I'd ever see again.
Čítaj viac
Kúpte spolu
Talking As Fast As I Can - Lauren Graham
Tajný život stromov - Peter Wohlleben
22,91 €
Ušetríte 1,94 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
240
Hmotnosť
240 g
Rok vydania
2017
Väzba
brožovaná väzba
Jazyk
anglický
Vydavateľstvo
Little, Brown
Rozmer
127×196 mm
ISBN
9780349009728
Naše katalógové číslo
292829

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

3,9 / 5

22 hodnotení

7
10
3
0
2

Monika Kurková
28.12.2017
Kniha se čte úplně sama, zvládla jsem ji přelouskat během jednoho dne, kdy jsem se od ní nedokázala odtrhnout. Je psaná lehkou a velmi čtivou angličtinou a obsahuje mnoho velmi vtipných pasáží. Je úžasné sledovat, jak se vyvíjela osobnost jedné z mých oblíbených seriálových hereček a moci zjistit, jak se stala tím, kým je teď.
Čítaj viac

Kúpte spolu
Talking As Fast As I Can - Lauren Graham
Tajný život stromov - Peter Wohlleben
22,91 €
Ušetríte 1,94 €

„Na dobrú knihu treba aj dobrých čitateľov.“

Victor Hugo