Knihy
E-knihy

Tajomný prípad agenta Bananyho

Taktik, 2017
1 hodina čítania
Vydavateľstvo
Taktik, 2017

Agent Banany patrí k najlepším agentom v krajine, preto dostal lákavú ponuku pracovať pre tajnú organizáciu. Má to však jeden háčik. Bude sa musieť podrobiť špeciálnym skúškam, ktoré rozhodnú o jeho ďalšej kariére...

Čítaj viac

11,34 €

Bežná cena Bežne 11,90 €

Ušetríte 5%

Posielame do troch dní

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o knihe

Agent Banany patrí k najlepším agentom v krajine, preto dostal lákavú ponuku pracovať pre tajnú organizáciu. Má to však jeden háčik. Bude sa musieť podrobiť špeciálnym skúškam, ktoré rozhodnú o jeho ďalšej kariére. Počas plavby do tréningového centra sa stane niečo nečakané: bez stopy sa stratí jeden z pasažierov! Agent Banany bude musieť riešiť najnáročnejší prípad svojho života. Podozrivých je veľa, no času príliš málo... Podarí sa mu vyriešiť tajomný prípad?
Čítaj viac
Kúpte spolu
Tajomný prípad agenta Bananyho - Július Belan
Baltazárove knihy - Katarína Kordíková
21,73 €
Ušetríte 1,07 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
72
Hmotnosť
480 g
Rok vydania
2017
Väzba
pevná väzba
Jazyk
slovenský
Vydavateľstvo
Taktik
Rozmer
178×255 mm
ISBN
9788081800634
Naše katalógové číslo
292786

Recenzie

Ako sa vám páčila kniha?

4,7 / 5

7 hodnotení

6
0
1
0
0

sufliarsky.sk
6.12.2017
Úvod do detektívok
Príbeh je napísaný s ľahkosťou žiaka základnej školy. A práve jemu je táto publikácia určená. Nielenže pomôže žiakom zbystriť schopnosti a preveriť jeho logické zmýšľanie, ale navyše poslúži ako úvod do tajov detektívok zo „starej školy“. Čítať knihu deťom pred spaním tak ako to robia rodičia až tak neodporúčam, pretože deti najlepšie urobia, keď sa do tohto chutného dobrodružstva pustia samé.
Čítaj viac
Miroslava Novysedláková
3.12.2017
Skvelá detská detektívka od slovenského autora! Bravó! :)

Tento príspevok prezrádza dôležité momenty deja, preto je skrytý, aby sme Vám nepokazili pôžitok z čítania.

Obrovskú radosť mi robí vydavateľstvo TAKTIK , že sa podujalo vydávať pôvodnú slovenskú tvorbu pre deti. Preto som s radosťou súhlasila, že ich zrecenzujem.
Dobrodružná detektívka o agentovi Bananym – áno, on je naozaj banán – ma chytila od prvej stránky vďaka vtipnému nádychu a dynamickému deju. Banany pochádza z krajiny Ovozéland – teda je zrejme, že všetci obyvatelia sú buď zelenina alebo ovocie. Autor veľmi vtipne a trefne vystihol každého zastupiteľa toho ktorého druhu ovocia či zeleniny a krásne to zakomponoval do riešenia prípadu. Veľmi sa mi páčili tie vtipné nuansy pri menách miest i osôb. Napríklad mesto Džem ako aj skratka špeciálneho klubu agentov Š.T.E.K.A.J, čo znamená Špeciálny tajný elitný klub agentov jedinečných. Rozuzlenie prípadu nie je veru jednoduché. Aj mňa veľmi prekvapilo, to znamená, že nejde len o ľahkú „detskú“ detektívku, ale naozaj kvalitne prepracovaný príbeh pre deti. Myslím, že vekovo je knižka vhodná pre deti, ktoré už chodia do školy a už vedia čítať, keďže príbeh nie je až tak ľahúčko jednoduchý ale tak správne zamotaný.

Nechýbajú krásne farebné ilustrácie prepracované naozaj do detailu.
Čítaj viac
Andrea Maková
17.11.2017
Milá knižka, veľmi sa nám páči, ako detektívny príbeh prepletený vtipnými komentármi, tak aj zaujímavé ilustrácie. Záver je nečakaný a prekvapivý. Odporúčam!
Čítaj viac

Čítaj viac
Čítaj viac
Kúpte spolu
Tajomný prípad agenta Bananyho - Július Belan
Baltazárove knihy - Katarína Kordíková
21,73 €
Ušetríte 1,07 €

„Milý, píšem vám celkom nahá, lebo chcem byť jednoduchou a úprimnou“

Človek na ulici - Ivan Horváth
Človek na ulici
Ivan Horváth