Knihy
E-knihy

Šéf môjho šéfa

Okamžitý download
PDF
EPUB
MOBI
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press, 2017

Sympatická a ambiciózna Nela má za sebou pohnutú minulosť. Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami. Jej pokojný život sa nečakane....

Čítaj viac

7,99 €

Bežná cena Bežne 11,50 €

Ušetríte 31%

Okamžite na stiahnutie

Odporúčané tituly a kolekcie

Viac o e-knihe

Sympatická a ambiciózna Nela má za sebou pohnutú minulosť. Budúcnosť však vidí ružovo – má prácu, ktorá ju baví, šéfa, s ktorým si rozumie, a nezáväzného priateľa s výhodami. Jej pokojný život sa nečakane otrasie v základoch, keď do firmy Predictors, kde pracuje, vstúpi jeden z jej vrcholových manažérov, Tomas Leroy.
Jeho prílišná náklonnosť k nej ju nielen desí ale okamžite v nej vyvolá množstvo otázok.
Kto je v skutočnosti šéf jej šéfa a čo je pravým dôvodom jeho príchodu? Čaká ju obdobie citových turbulencií alebo je len zbytočne podozrievavá? Zmätená Nela je odhodlaná dopátrať sa pravdy, ale na Leroya, je zdá sa, krátka....
Čítaj viac
Kúpte spolu
Šéf môjho šéfa - Michaela Zamari
Šéf - Vi Keeland
16,29 €
Ušetríte 7,11 €
Našli ste v našom obsahu nejaké nepresnosti?
Dajte nám o tom vedieť.

Máte o knihe viac informácií ako je na tejto stránke alebo ste našli chybu? Budeme vám veľmi vďační, ak nám pomôžete s doplnením informácií na našich stránkach.

Počet strán
368
Vydavateľstvo
MERIDIANO-press
Jazyk
slovenský
Naše katalógové číslo
292633
Rok vydania
2017

Recenzie

Ako sa vám páčila e-kniha?

3,7 / 5

77 hodnotení

46
6
3
3
18

Zuzka
2.4.2018
Leroy & Nela
Je tu viac názorov, tak opäť platí 100 ľudí 100 chutí, ja dávam 4 * , kniha sa mi celkom páčila, málokedy čítam slovenskych autorov , ale bola som milo prekvapená. Kniha povedala všetko a dokopy nič, autorka už od prvej tretiny vedela, že bude mať pokračovanie (jeho minulosť, rodina, jej potrat, ex......), nedozvedela som sa dokopy nič, ale kúpil aj druhý diel. Kapitoly písané v osobe hrdinky, nebola presladená, reálny pohľad na svet...odporúčam, je to zmes viacerých pocitov. :-)
Čítaj viac
Dominika Hojsiková
Dominika Hojsiková
31.3.2018
Pri tejto knihe som si spomenula preco nemam rada slovenských autorov .Jedine pozitívne na tej knihe sa mi páčil prológ vďaka ktorému sa ľahko chápal dej,ale v tom prípade bolo akosi predčasne opísané “tajomstvo” daného deja.A ten koniec?Keby viem ze to bude buď to na pokračovanie alebo bude záver jednoducho otvorený akoby to autorka jednoducho uz nechcela domyslieť ,tak by som si knihu nikdy nekúpila .Jednu hviezdu dávam len za ten prológ .
Čítaj viac
nika
22.3.2018
recenzia na knihu
Za mňa určite nie. Je mi ľúto, že som za to dala 12€. Už veľmi dlho som nečítala tak nekvalitnú knihu. Mám rada knihy pri ktorých sa môžem zamyslieť, uvažovať nad riadkami (takú knihu si aj odložím do knižnice). Taktiež mám aj rada romány, nejaké to čítanie keď potrebujem po práci vypnúť a prečítať si niečo vzrušujúce. No z tejto knihy skôr mohla byť len nejaká poviedka na dve A4-ky.
Čítaj viac
Kristína Švabová
Kristína Švabová
19.2.2018
Skvelá kniha. Veľmi dobré sa mi čítala. Mne sa veľmi páčila a som spokojná s kúpou. Veľká vďaka autorke a každému kto na knihe pracoval. Bola by som rada keby bolo aj pokračovanie :)
Čítaj viac
Jana Paveleková
Jana Paveleková
23.12.2017
Jaji hodnotí
Šéf môjho šéfa odporúčam jednoznačne ženám, ktoré nemusia byť romantičkami. Ani samotná Nela nie je romantická, ale skôr realistická. Určite ju však odporúčam tým, ktoré milujú pohodové čítanie, erotiku, medziľudské vzťahy, cestovanie a prekvapivé konce. Hoci je kniha celkom hrubšia, číta sa jednoducho, preto ňou určite nepohrdnú príležitostné čitateľky. Zaujímajú vás ľudské príbehy? Vzťahy na pracovisku alebo slovenské novinky sú pre vás výzvou? Tak Šéf môjho šéfa je určite pre vás.
Čítaj viac
Tamara Szarková
Tamara Szarková
16.12.2017
Spokojnosť
Velmi dobre napísaná kniha. Nechýbalo z toho vášen, vtipy a ani štiplavé momenty. Mne sa veľmi páčila a som spokojná s kúpou. Veľká vďaka autorke a každému kto na knihe pracoval. Bola by som rada keby bolo aj pokračovanie :)
Čítaj viac
Monbb
16.12.2017
Radosť
Túto knižku som si kupovala s malou dušičkou, nakoľko slovenské autorky veľmi nemusím. Toto bol môj tretí pokus a tretí úspešný. Ak by som dala na niektoré recenzie tak prídem o dobrý príbeh a skvelý zážitok. Naozaj to bola radosť čítať.
Čítaj viac
Marica
3.12.2017
Veľmi dobre napísaná kniha, ktorá ma bavila. Dialógy medzi hlavnými postavami boli dynamické a miestami sršali intelektuálnym humorom a hravosťou. Dej mal nielen spád ale núti čitateľa pokračovať v čítaní, aby sa dozvedel ako to celé dopadne. Ale nebudem prezrádzať. Po dlhom čase som si prečítala kvalitku od slovenskej autorky.
Čítaj viac
Erika
2.12.2017
Na slovenského autora super
Nezvyknem čítať slovenské veci. Tu ma zmiatlo meno autorky, no musím povedať že som milo prekvapená. Prečítala som to na jeden hlt. Boli tam aj vtipné momenty a musím uznať, že je to kniha a potenciálom. Držím palce autorke
Čítaj viac

Michaela Zamari je mladá autorka, ktorá na knižný trh vstupuje s dynamickým príbehom Šéf môjho šéfa. Ako sama uvádza, písanie je jedna z pár činností, ktoré ju udržia v sedavej polohe. Zmysel našla najmä v písaní beletrie. Vsádza na dôvtipné dialógy, hlavné postavy, ktoré majú čím inšpirovať a šteklivé scény, ktoré Vás nenechajú chladnými. Má rada inteligentný humor, nevyhýba sa dvojzmyslom a svoje príbehy stavia na fantázii poskladanej zo skutočných udalosti. Druhou z jej vášní je cestovanie, do ktorého investuje už viac ako jedenásť rokov. Zo svojich ciest čerpá najmä vo svojej tvorbe a riadi sa heslom - čo sa neskončilo dobre, to sa ešte neskončilo. Netvrdí, že každý príbeh musí skončiť svadbou a tuctom detí, no zároveň dodáva, že nie všetko, čo rýchlo začne, sa musí aj rýchlo skončiť....

Čítaj viac


Ako vzniklo vaše vydavateľstvo?
Spontánne a s veľkým nadšením. Pretože tak to má byť, ak sa púšťate do niečoho nového a očakávate, že to splní vaše predstavy . S literatúrou ako takou sme doteraz mali skúsenosti z tej druhej strany. Ako autori, a tak sme si povedali, že skúsime preplávať na druhý breh.
Podľa čoho si vyberáte tituly, ktoré vydáte?
Tituly, ktoré vydávame a plánujeme vydávať si vyberáme podľa schopnosti autora zaujať čitateľa. Príbehom, štýlom písania alebo pridanou hodnotou v podobe humoru. Empaticky, a tak trochu vizionársky sa snažíme vyberať rukopisy, ktoré by z pultov predajní v čo najväčšom počte skončili na policiach domácich knižníc alebo na displeji čítačiek. Chceme prinášať uveriteľné, svieže a zmysluplné texty pre milovníkov kníh, lebo slovo je dobrý nástroj, ak na ňom dokážete celkom slušne hrať.


Na ktorú knihu ste najviac hrdí?
Ak by sme neboli hrdí na každý titul, ktorý vydáme v našom vydavateľstve, naša práca by stratila zmysel. A to by sme vážne nechceli.

Čítaj viac
Kúpte spolu
Šéf môjho šéfa - Michaela Zamari
Šéf - Vi Keeland
16,29 €
Ušetríte 7,11 €